serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Akutō: Kagaisha Tsuiseki Chōsa

2019
1 godz.
8,5 2
oceny
8,5 10 1 2
Ten serial nie ma jeszcze ocen. Widziałeś? Oceń!
Shuichi Saeki (Masahiro Higashide) był prywatnym detektywem, ale teraz pracuje w agencji detektywistycznej. Pewna para prosi go o odnalezienie mężczyzny o nazwisku... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Akutō: Kagaisha Tsuiseki Chōsa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Shuichi Saeki (Masahiro Higashide) był prywatnym detektywem, ale teraz pracuje w agencji detektywistycznej. Pewna para prosi go o odnalezienie mężczyzny o nazwisku Sakagami (Shô Aoyagi), który zabił ich syna i służył w areszcie dla młodzieży. Shuichi doświadczył tego samego, co rodzina ofiary. Kiedy był dzieckiem, jego starsza siostraShuichi Saeki (Masahiro Higashide) był prywatnym detektywem, ale teraz pracuje w agencji detektywistycznej. Pewna para prosi go o odnalezienie mężczyzny o nazwisku Sakagami (Shô Aoyagi), który zabił ich syna i służył w areszcie dla młodzieży. Shuichi doświadczył tego samego, co rodzina ofiary. Kiedy był dzieckiem, jego starsza siostra została zamordowana. Podczas śledzenia Sakagami'ego zostaje poproszony o znalezienie materiałów które sprawią, że rodzina będzie mogła wybaczyć winowajcy.

studio
WOWOW
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu. Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum