PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597666}
6,4 7 331
ocen
6,4 10 1 7331
Alcatraz
powrót do forum serialu Alcatraz

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

Mam takie pytanie. Czy ktoś wie czy będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 2
kmzs

Prawdopodobnie nie, ponieważ ma gorszą oglądalność od Terra Novy, która już odpadła. Jedynie może się uratować argumentem, że jest tańszy w produkcji od swojego wtorkowego konkurenta. Mimo wszystko oglądalność finału Alcatraz okazała się największą porażką wśród wszystkich wczorajszych emisji w amerykańskiej telewizji. Na konkretne cyferki poczekamy jeszcze jakąś godzinkę.

FlashBack

Może jest tańsze i ma większą szanse :) a jak nie to powinni przenieść emisje na lato :)

ocenił(a) serial na 2
Marko81

No i mamy oglądalność na poziomie 4.7 mln widzów i ratingu 1.5 w przedziale wiekowym 18-49. Alcatraz FOX już podziękuje. Fani Fringe powinni się cieszyć z zamówienia na piąty sezon.

ocenił(a) serial na 10
FlashBack

Kurcze a szkoda.;d bo mimo tych wszystkich niezbyt pochlebnych opini Alcatraz przypadł mi do gustu :( No ale z 5 sezonu Fringe moj tata sie ucieszy ;d

FlashBack

4.7 mln? a fringe ile ma ? chyba nawet mniej ma ?

ocenił(a) serial na 2
Marko81

Tyle, że leci w piątki, a wyniki z nagrywarek są dwa razy większe. Za serialem stoi cała armia fanów, koszty produkcji nie są wcale takie duże, a historię nadal można jakoś sensownie zamknąć. Mówi się o finałowym sezonie, który ma mieć 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
FlashBack

co do Alcatraz to kontynuacja powinna byś ale nie zależy mi a Terra Nova jest super :)

kmzs

bedzie 2 sezon bo musza wskrzesic Rebecca Madsen , znalezli pokoj do namierzania , i nagle zeslalo doktorka z 63

kofko1988

No i co z tego, jeśli serial ma słabą oglądalność to go zdejmują i nikogo nie obchodzi to, że nie zostanie skończony. Nie przynosi wielkich zysków i nie cieszy sie zainteresowaniem to nie ma po co go robić.

ari92

według polskich portali filmowych może się i nie cieszy zainteresowaniem ale polska to nie cały swiat,

Marko81

Ale ja nie mówię o Polsce, opieram się na statystykach - rzuć okiem -> http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/misc/cancellation-index-2011-2012/cancel _FULL.png

ocenił(a) serial na 6
Marko81

W Polsce nie może się cieszyć zainteresowaniem bo jeszcze go u nas nie ma a polskie portale podają zagraniczne wyniki oglądalności przeca.

ocenił(a) serial na 9
kmzs

Oby był! Wciągnął mnie, więc będę czekała na 2 sezon :)

ocenił(a) serial na 7
shadylane_fw

Dokładnie, też liczę na drugi sezon, serial jest super :)

lostek815

ja myśle ze musi powstać sezon 2 Alcatraz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones