serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Alcatraz

2012
43m
6,4 7 341
ocen
6,4 10 1 7341
Grupa ludzi stara się rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia personelu i zbrodniarzy z więzienia na wyspie Alcatraz. Zobacz pełny opis
Alcatraz zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Alcatraz
Zwiastun nr 1 (polski)
Okryte ponurą sławą więzienie na wyspie Alcatraz oficjalnie zamknięto w 1963 r. ze względu na wysokie koszty i wady konstrukcyjne. Najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców w USA oficjalnie przeniesiono z wyspy. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie miało miejsca. Niespodziewane zwroty akcji, fascynujące tajemnice i przenikające się rzeczywistości – wszystko to oferuje najnowszy serialowy przebój [person=226986]J.J. Abramsa[/person] ALCATRAZ, od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n. 2012-02-08T10:16:54 https://fwcdn.pl/webv/74/13/27413/alcatraz.27413.4.jpg https://fwcdn.pl/video/597666/alcatraz_trailer.iphone.mp4

Okryte ponurą sławą więzienie na wyspie Alcatraz oficjalnie zamknięto w 1963 roku ze względu na wysokie koszty i wady konstrukcyjne. Najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców w USA oficjalnie przeniesiono z wyspy. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie miało miejsca. Niespodziewane zwroty akcji, fascynujące tajemnice i przenikające się rzeczywistości - wszystko to oferuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz".

studio
Alcatraz Films (niewymienione w czołówce) / Bad Robot (współudział) / Bonanza Productions / więcej
tytuł oryg.
Alcatraz
inne tytuły
Alcatraz Kanada
więcej
W 1 odcinku 1 sezonu Jack Sylvane zostaje postrzelony na cmentarzu, ale kiedy przybywa do drugiego Alcatraz, nie ma śladów po postrzale. 
W 6 odcinku 1 sezonu na dokumentach z zatrzymania Petty'ego, które przegląda Madsen po ponownym zamknięciu mężczyzny, widnieje data 3 września 1959 roku, Petty jednak zaczął organizować zamachy bombowe dopiero w roku 1960.
W 9. odcinku serialu, naczelnik więzienia (Jonny Coyne) podnosi sztabkę złota jedną ręką i nie wkładając w to żadnego wysiłku. Biorąc pod uwagę wielkość sztabki, nie powinno to być tak łatwe, ponieważ obecnie standardowa sztabka waży blisko 12 i pół kilograma. Serialowe złoto ma pochodzić z czasów wojny secesyjnej, sztabka więc powinna być taka samo duża jak dzisiaj albo nawet większa.
"LOST" zostawił po sobie rzeszę fanów, którzy po 23 maja 2010 roku snują się po świecie, dając po sobie znać, że tęsknią za tamtym serialem. Ja należę do tych osób, które z czasem uświadomiły sobie, jak potężnym zjawiskiem była opowieść o rozbitkach sprowadzonych z konkretnego powodu na Wyspę, gdzie grubi ludzie zakładają pole golfowe. Dlaczego?... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To już drugi serial, po Flash Forward, który wkurzył mnie, kiedy się zorientowałem, że seria 'urywa' się, bez wyjaśnienia, zaledwie po 1 sezonie.
Kto w polskiej telewizji kupuje takie niedokończone produkcje?
Oczywiście, że jest Internet, więc można było sprawdzić i uniknąć irytacji, ale trudno oglądać przez lupkę...

więcej

Alcatraz 5/10

ocenił(a) serial na 5

Dużo nie trzeba pisać o tym serialu, zwykły średniak którego można obejrzeć dla zabicia czasu. Jak ktoś tego serialu nie zobaczy to też nic wielkiego nie straci.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Skąd te oceny?

ocenił(a) serial na 7

Jak można oceniać serial po obejrzeniu zaledwie trzech odcinków? Owszem, były bardzo dobre, samo nazwisko J. J. Abrams upewnia nas, że serial będzie zajebisty, ale no bez przesady... Wg mnie serial powinno się oceniać co najmniej po obejrzeniu 1 sezonu.

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

Mam takie pytanie. Czy ktoś wie czy będzie drugi sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones