Alphas
powrót do forum 1 sezonu

Rozpocząłem oglądać ten serial z tak zwanego braku laku, byle zapełnić czas między innymi
produkcjami które śledziłem od kilku sezonów. Po pierwszym odcinku, myślałem że
zakończę moją przygodę z Alphas. Serial zapowiadał się jak kolejna średnia produkcja
SyFy. Jednak obczaiłem kolejne dwa odcinki, zauważając poprawę. I tak oto produkcja ta z
brzydkiego kaczątka wyrosła na całkiem udaną serie! Postacie da się polubić, braki w
budżecie (według mnie serial ten do najdroższych nie należy), zostały zakryte przez nie
najgorszą fabułę i scenariusz poszczególnych odcinków. Powoli wyłaniający się wątek
przewodni, podsycał tylko smak na kolejny odcinek, czego zwieńczeniem był kapitalny
finałowy odcinek, po którym mam wielką ochotę na drugi sezon. Mam nadzieję że
producenci nie rozmienią tego na drobne, jak to miało miejsce w przypadku kolejnych serii
naprzykład Heroes.Polecam i z czystym sumieniem daję 8/10!!

Johny2mnemonic

"Rozpocząłem oglądać ten serial z tak zwanego braku laku, byle zapełnić czas między innymi produkcjami które śledziłem od kilku sezonów"

Ja tak samo. Wszystkie "moje" seriale miały wakacyjną przerwę, dlatego zaczęłam oglądać Alphas, a teraz on stał się jednym z "moich" seriali ;) Po finale pierwszego sezonu (świetnym finale) nie pozostało nic innego, tylko czekać na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 5
elenkaa

U mnie było podobnie, bardzo polubiłem serial. Mimo to mi się finał nie podoba, cała ta moda na hangover'y jakoś mnie przeraża, nie cierpię tego...

ocenił(a) serial na 8
Johny2mnemonic

chyba po raz pierwszy moge sie podpisac w 100% pod czyjas opinia. bardzo trafna ocena, Johnny.

Johny2mnemonic

Ja znów zakończyłem oglądanie tego serialu po pilocie, byłem zirytowany postaciami i fabułą, nic mnie nie zainteresowało na tyle by obejrzeć drugi odcinek i uznałem serial za stratę czasu. Sezon się zakończył, rozpoczęła się jesień a wraz z nią mnóstwo seriali, starych i nowych. Myślałem, że serial pójdzie w zapomnienie, jednak na jednym z forum serialowym przeczytałem, że dostał drugi sezon. Poczytałem trochę opinii na jego temat i postanowiłem dać mu drugą szansę. I choć pierwsze odcinki wcale nie były rewelacyjne to z biegiem rozwijającej się fabuły coś mnie wciągnęło...Może to były świetne występy gościnne aktorów z Lost, Star Treka czy Fireflya, a może urzekła mnie gra aktorska Gary'ego. Nie żałuję tego że dałem mu szansę, finałowy odcinek był bardzo dobry, może nawet najlepszy i jestem pewien że obejrzę drugi sezon .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones