PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783846}

American Crime Story: Zabójstwo Versace

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace
7,4 22 894
oceny
7,4 10 1 22894
6,8 5
ocen krytyków
American Crime Story: Zabójstwo Versace
powrót do forum serialu American Crime Story: Zabójstwo Versace

Pierwszy odcinek

ocenił(a) serial na 8

Jak oceniacie pierwszy odcinek? Fajna muzyka i stylistyka, ale jeśli mam być szczery bardziej mnie wkręcił początek 1 sezonu. Też trochę inaczej będzie fabuła pociągnięta więc może dlatego.

cinek121

Dobrze zagrane. Wszystko wygląda tak jak trzeba, ale nie trzyma w napieciu. Czekam co będzie dalej.

cinek121

a u mnie wręcz przeciwnie, pierwszy odcinek versace zaciekawił mnie bardziej niż cała historia simpsona

ocenił(a) serial na 8
Ana_s

Powiem szczerze, że historia zabójstwo Versace na pierwszy rzut oka ma chyba większy potencjał i dlatego liczę, że kolejne odcinki nabiorą nieco dynamiki.

cinek121

Jak na razie nie jest źle, 1 sezonu nie oglądałem więc nie mam do czego porównywać. Największy plus to strona techniczna + Penelope Cruz, a fabuła mam nadzieje jeszcze się rozkręci.

cinek121

jestem pod dużym wrażeniem gry Darrena Crissa, po raz pierwszy widzę go i słyszę, ale stwierdzam jednogłośnie, ten człowiek ma talent

cinek121

Moim zdaniem pierwszy sezon był nieco nudny. Wszystko strasznie się dłużyło. Trochę ciekawszy był jedynie pierwszy i ostatni odcinek.

Niloticus

O.J. moim zdaniem był genialny. Versace zapowiada się tak samo dobrze, estetyka całego serialu jest piękna, a zwłaszcza początek w willi versace oraz scena na plaży.

ocenił(a) serial na 8
valsmia

Estetyka rzeczywiście dominuje, zobaczymy czy sama historia i akcja na tym nie ucierpi. O.J. dla mnie też rewelacja.

cinek121

Historia ma dla mnie ten plus, że prowadzona jest niestandardowo, jest wiele retrospekcji i do końca nie wiemy co jest prawdą, a co wyobraźnią Cunanana.

Niloticus

Wydaje mi się, że nietrafne jest porównywanie tych dwóch seriali do siebie. Mimo wszystko zaczęło się ciekawie.

cinek121

Wiecie gdzie obejrzeć online?

ancikowo

Na zalukaj chyba wrzucają w miarę na bieżąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones