PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 916
ocen
6,4 10 1 19916
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

miałam takie przeczucie że może nawet w minimalnym stopniu, ale sezon 6 będzie nawiązywał do 1-go. Pamiętacie jak w 1 sezonie Violet chciała wygonić duchy ze swojego domu za pomocą słowa CROATOAN? To napis, który został wyryty w opustoszałym już forcie Roanoke. Przypadek??? Nie sądzę ;)

ocenił(a) serial na 7
dzoaaanaaa

Gdyby w pewien sposób powiązali te historie, to mogłoby to być nawet dobrym zabiegiem...

ocenił(a) serial na 9
dzoaaanaaa

+ Jeszcze piggyman którego w pierwszym sezonie bał się jeden z pacjentów Bena Harmona

SailorVenus

o właśnie! jakby tak się doszukać to można znaleźć powiązanie dzięki któremu wszystkie sezony utworzą mniej więcej jedną całość
byliśmy świadkami wielu wątków nawiązujących do poprzednich szczególnie w poprzednim sezonie
zobaczymy czym ten nas zaskoczy? bo mam nadzieję że skończy się ta akcja pt: American Horror Story: Ukryta Prawda XD

ocenił(a) serial na 5
dzoaaanaaa

Ja to kojarzę z odcinka supernatural http://supernatural.com.pl/beasts/3.html

transistor152

też :) stare dobre czasy w SPN

dzoaaanaaa

Ooooo, jakieś powiązania to tutaj są z pewnością!
Taka sama tapeta na ścianie jak w Murder House, mężczyzna z głową świni (strasznie kojarzy mi się z Piggy Manem), w ogóle to coś, co ktoś podrzuca małżeństwu pod dom nie wygląda na świnię - bardziej na jakieś zmutowane zwierzę doktora z Asylum (pardon, zapomniałam nazwiska)
Według mnie sezon zapowiada się ciekawie :D
Polecam tę stronę: https://uk.news.yahoo.com/10-things-might-not-noticed-001326491.html <-- więcej rzeczy, na które prawdopodobnie nie zwróciliście uwagi w ahs my roanoke nightmare

serio jestem podekscytowana

ocenił(a) serial na 3
dzoaaanaaa

Roanoke to generalnie wyspa, na której znajdował się fort osadników. Ciekawa historia w ogóle i po pierwszym odcinku to w zasadzie jedyne co mnie zachęca do obejrzenia kolejnych. Od paru lat dużo czytam na temat Croatoan (sam chcę fragmenty tej historii wykorzystać w swojej grze) i jestem zainteresowany :P

dzoaaanaaa

Croatoan- to słowo było wyryte na drzewie w serialu Haven .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones