PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001684}

Amerykański lockdown Borata i demaskacja Borata

Borat's American Lockdown & Debunking Borat
4,8 321
ocen
4,8 10 1 321
Amerykański lockdown Borata i demaskacja Borata
powrót do forum serialu Amerykański lockdown Borata i demaskacja Borata

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 8

kolejny z cyklu: kobiety mają mniejszy mózg ażeby zmieściło się dziecko.. że głupie, że śmieszne, że absurdalne? zapewne, a przecież wcale nie tak daleko leżące od każdej jednej koncepcji tutaj zaprezentowanej..

borat kontra obca idea nadwartościowa - bielmo na oczach w postaci doktryny, która wszystko wyjaśnia zanim to oko cokolwiek zarejestrowało, czyli ostateczne rozwiązanie palącej kwestii stwarzających złudne poczucie wtajemniczenia teorii spiskowych, z którego oczywiście nic nie będzie, choć powstało..

poza stworzeniem ich jeszcze więcej i więcej oczywiście..

ale przynajmniej twórcy nie udają że tego nie wiedzą - to końcowe "i can't stand her" w wykonaniu jima rzucone w kierunku hillary mówi samo za siebie, mówi po prostu wszystko..

by the way - moja nieśmiała propozycja obrony przed zmasowanym atakiem tego co się tu wyprawia jest taka: zamiast karmić umysł kolejnymi teoriami spiskowymi najlepiej jest go karmić wymyślając własne!

Westernik

Teorie, teorie... niby spiskowe, ale....?
a na przykład jestem przeciwnikiem szczepień.
Kiedyś widziałem, jak dwa psy się szczepiły i był to nieprzyjemny widok, a dla samych zainteresowanych - zapewne niekomfortowe uczucie. I nie wiem, jak można coś takiego popierać lub nawet temu agitować...

ocenił(a) serial na 8
Dobry_2

heh, moje przeżycia są podobnie jeżeli nie jeszcze bardziej traumatyczne jako iż moja babcia waliła w te psy laską coby się rozszczepiły jak atom.. ale niechęć do szczepionek to jedno, a przeświadczenie, iż w szczepionkach są mikroskopijne czipy wstrzykiwane przez możnych tego świata, panów i władców, reptilian, syjonistów, względnie statystów, tudzież ruchomych elementów dekoracji z zamaseczkowanego balu w ostatnim filmie stanleya kubricka o oczach jak jeziora to coś zupełnie innego..

Westernik

pandemie wymyślono by zbić grubą kasę na szczepionkach i uśmiercić połowę ludzkości by zus się wzbogacił by nie wypłacał chorobego emrytur i rent moherowym beretom

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

jeżeli to jest ironia to ok, a jeżeli to nie jest ironia to też ok, ale. padasz bowiem ofiarą propagandy. oto przewodzisz elektrycznemu przewodnictwu cudzych ideologii, podpinasz się pod coś już istniejącego, powtarzasz po kimś. osobiście nie mam nic przeciwko zwolennikom teorii spiskowych, ale - na litość - zamiast się podpinać wymyślajcie własne!

Westernik

teoria to taka by żyć po swojemu i nie słuchać zakłamanego KK i pislandi którzy okradają i manipulują nami jak się da

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

podzielam twój entuzjazm w kwestii tak zwanego życia w tej naszej pięknej, mleczkiem und miodem płynącej krainie takiej, w której wciąż jest jeszcze trochę miejsca dla polaka o ile się taki postara, a skądinąd nie od dziś wiadomo, że potrafi, ale.. cóż to, u licha, ma wspólnego z czipami?

Westernik

Pp to kaza sie szczepic by moc nas kontrolowac jeszcze bardziej jak sie da i gdy wygraja wybory w 2023 to pislandia chce zrobic zakaz aborcji rozwodow i antykoncepcji smiech na sali ale ksiedza gwalca dzieci jak popadnie i nic im za to nie grozi

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

księdza gwałcą dzieci i nic im za to nie grozi? pewnie dlatego, że niepełnoletni;)

Westernik

powinno się zmienić to chore prawo i to szybko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones