PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120309}

Amerykański tata

American Dad!
7,4 8 821
ocen
7,4 10 1 8821
6,0 4
oceny krytyków
Amerykański tata
powrót do forum serialu Amerykański tata

Family guy przez pierwsze sezony miażdżył, teraz to politycznie poprawna i mało śmieszna
bajeczka, która zawsze musi się skończyć moralizatorstwem. American dad cały czas trzyma
poziom, a nawet nie wiem, czy nie staje się coraz lepszy. Totalna polewka z popkultury i
amerykańskiego kiczu.

Hilleczek

Jakie moralizatorstwo, kiedy, gdzie?? Nawet najsłabsze odcinki FG lśnią przy tym serialu. Jak dla mnie American Dad jest mdły i w ogóle nie śmieszny. Nie ma tego absurdu i czarnego humoru co FG, niestety cienizna ale przypominam to tylko moje zdanie. I ten irytujący, odstręczający Steve, zniechęcił mnie przed dalszym oglądaniem na dobre.

Joimbo

Pierwsze sezony AD były świetne, ale od trzeciego zaczyna się niezły crap. FG nigdy tak nisko nie upadł.

ocenił(a) serial na 10
SciFan

:D

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/66/7c/4a/667c4a9b62b7dfa87df217cbfd29d ad6.jpg

Tyle w temacie Family Guy. :(
American Dad zaczął się psuć od 6 sezonu gdy zaczęto w nim umieszczać sceny "z kapelusza" inspirowane FG co do koncepcji serialu (z inteligentniejszymi, bardziej zaradnymi postaciami) nie pasuje.

Hilleczek

Zgadzam się z Joimbo i SciFan

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Porównując 2 pierwsze odcinki ostatniego sezonu, to AD wygrywa. W FG odcinek Finders Keepers był dość dobry, a Vestigial Peter tragicznie słaby. Pierwszy odcinek AD (Steve and Snot's Test-Tubular Adventure) był genialny, a drugi też w miarę dobry. I myślę, że ta koniunktura utrzyma się w tym roku.

ocenił(a) serial na 9
Hilleczek

W American Dad humor jest bardziej abstrakcyjny, a postacie są nakreślone znacznie lepiej, dzięki temu ich potencjał komediowy jest znacznie większy. Może ostatnio już się trochę zmęczyli, ale i tak jest to znacznie śmieszniejsze, niż robiony niemal na siłę Family Guy. Taka moja opinia - Family guya już od 5 sezonów nie oglądam, a na American Dad zawsze czekam z niecierpliwością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones