PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 406
ocen
7,3 10 1 8406
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Oglądając pierwszy zwiastun wpadłem w zachwyt. Myślałem, że spadł mi z nieba wzór do naśladowania w codziennym życiu. Bardziej ludzka, ale nie mniej twarda i genialna odmiana House'a. Spodziewałem się czegoś równie znakomitego. Niestety się zawiodłem. Serialik okazał się historyjką z cyklu kryminalnych zagadek. Zobaczymy ile odcinków pociągnę, ale póki co nie zachwyca mnie wizja pani lekarz sądowej, która jeździ na przesłuchania z policją, rozwiązuje za policjantów śledztwo, a w wolnych chwilach zleca badania za tysiące dolarów, żeby sobie zobaczyć czy pani w saunie zmarła przez udar cieplny, czy może miała tocznia. Nie lubię tej kategorii seriali. Genialny matematyk rozwiązuje wszystkie kryminalne zagadki. Genialna pani specjalizująca się w kościach rozwiązuje wszystkie kryminalne zagadki. Genialny specjalista od czytania "prawdy" z ludzkiej twarzy rozwiązuje wszystkie kryminalne zagadki. I tak dalej i tak dalej. A teraz mamy jeszcze panią lekarz sądową. Ciekawe, że zawsze wystarcza jeden z tych genialnych ludzi i zawsze to jego metoda działania prowadzi do rozwiązania sprawy :P

arcanuss

zgadzam się w 100% procentach.po obejrzeniu pierwszego odcinka bylam pewna ze więcej nie obejrze.glowna postac,wszechwiedząca pani doktor jest bardzo irytująca,serial bez ładu i skladu

elemele90

zdecydowanie popieram od razu widzac ze to cos w stylu housa ale moim zdaniem duzo gorsza wersja, house przynajmniej ma zajebiste dialogi, pomysly i riposty - przynajmniej jest z czego posmiac:)

adogaj_filmweb

Mi się podoba (chociaż jest to odmiana innych seriali) może ze względu na świetne dialogi głównej bohaterki, riposty itp. Nie jest tak źle- można się pośmiać ( :

agusia_16julia

kwestia gustu :) mój jest juz bardzo wyrobiony po ogladnieciu tylu filmow i seriali i niestety anatomia prawdy nie sprawia ze chce ogladac wiecej i wiecej. Pozdrawiam

adogaj_filmweb

Wiadomo, każdy ma inny gust ( : ja widziałam wszystkie odc i czekam na następne ;p

agusia_16julia

Widziałem na razie pilot "Body of Proof" i od razu nasuwa mi się skojarzenie z "The Mentalist", który to serial bardzo lubię. Zobaczymy, jak będzie dalej :).

direct39

"The Mentalist" też jest dobry ;D

arcanuss

Co racja to racja. Troche to wszystko dziecinne. Ale o dziwo przyjemnie mi sie ogląda ten serial:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones