PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542567}
7,7 5 965
ocen
7,7 10 1 5965
Angel Beats
powrót do forum serialu Angel Beats!

Mocne strony: Dosyć ciekawa fabuła i przyjemna kreska połączona z dobrą muzyką. W większości bez niepotrzebnych scen, ogląda się szybko i nie ma się problemu ze zrozumieniem/zagłębiania się w "co autor miał na myśli mówiąc tu o znormalizowanej gospodarce".


[SPOILER]
Słabe: Bezrozumna Kanade, część bohaterów kompletnie bezbarwna lub powielona z innych anime co nie zmienia faktu, że nawet rozróżnianie więcej niż 6 nie miało sensu. Chodź by relacja tego kolesia z halabardą z Yuzuru przypominało mi to samo co w kilku innych produkcjach. O ile słuchanie muzyki w tle sprawiało mi przyjemność to na litość boską nie oglądam bajki dla 5latków by co 2-3 odcinki czytać sobie tekst piosenki granej przez ten ich zespół. Przyjemne brzmienie ale ich przesłanie było kiepskie.
Świat był zbudowany ciekawie ale tylko w stopniu w którym jesteśmy go w stanie poznać.. niekończące się z dupy tunele pod miastem, nagle jakieś duchy i facet który tym steruje, stworzony przez innego z dupy faceta o którym mamy wzmiankę tylko w tym momencie brzmią jak wyrwane rodem z matrixa.. osoba siedząca przy komputerach, która manipuluje całym światem i tworzy agentów z ncp.. tfu znaczy czarne duchy.

Generalnie moim zdaniem "średniawka" - 5/10.

Crowell

Mam podobne odczucia. Oglądając to anime miałem przeświadczenie że ono "chce ale nie może". Pomysł i koncept fabulany jest dobry, tak jak i przesłanie- ale prowadzenie fabuły zbyt naiwne i przerysowane. Daje 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones