PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781264}

Ania, nie Anna

Anne
8,1 55 034
oceny
8,1 10 1 55034
7,1 11
ocen krytyków
Ania, nie Anna
powrót do forum serialu Ania, nie Anna

Uważam się za osobę tolerancyjną. Nie mam nic do osób wyglądających lub kochających "inaczej", ale Akurat w tym serialu, wątki te są sztuczne, nachalne i niemiłosiernie mnie irytują. Mam wrażenie, że wciskane są tu na siłę, jakby twórcy serialu chcieli powiedzieć: "Patrz widzu. Masz to lubić, bo to jest fajne i nowoczesne" -Traktują dorosłego widza jak dziecko i uczą jak powinien świat wyglądać. ok, rozumiem, że świat jest "kolorowy", ale po jaką cholere na każdym kroku to pokazywać, udowadniać? Aż czasami w trakcie oglądania odnosiłam wrażenie że związek mężczyzny i kobiety jest czymś złym, związek lesbijski jest Super, szczęśliwy spełniony itd. kobieta zajmująca się domem i dziećmi- be, kobieta wyzwolona, robiąca karierę, niezamężna- cacy. Zresztą wątpię by w tamtych czasach, w dodatku w społeczności tak religijnej i konserwatywnej (purytanów?) osoby z inną orientacja się tak ujawniały i demonstrowaly swą odmienność, gdyż było to wtedy wstydliwe i bardzo surowo karane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones