PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781264}

Ania, nie Anna

Anne
8,1 55 054
oceny
8,1 10 1 55054
7,1 11
ocen krytyków
Ania, nie Anna
powrót do forum serialu Ania, nie Anna

Nie jestem fanką książki, przebrnełam w młodości 1 tom, później nie miałam powodu żeby po nią sięgać, serilu z 85 r też nie lubiłam- głównie z powodu złej wg mnie obsady- Megan mnie drażniła a Gilbert wyglądał jak parobek od pługa :). Teraz na film trafiłam zupełnie przypadkiem i jestem oczarowana. Może dlatego że nie jestem przywiązana do treści książki i traktuję ten film jako osobne dzieło - odstępstwa mnie tak strasznie nie rażą- brak mi tylko zielonych włosów Ani :))).
ALe aktorzy dobrani są GENIALNIE- i nie chodzi tu tylko o wygląd który jak dla mie jest perfekcyjny- dokładnie tak sobie ich wszystkich wyobrażałam ( Gilbert i Ania mistrzostwo świata) - ale o ich grę. DZieciaki - młodzież grają rewelacyjnie, dorośli również- każda scena niesie w sobie wielki ładunek emocji - i co dlamnie ważne przy oglądaniu filmu - lubię ich wszystkich, nikt mnie nie irytuje chce sie ich oglądać więcej i więcej.... :)

ocenił(a) serial na 6
kargulowa555

Trzeba przyznać, że Ania i Gilbert świetnie się sprawują. Ona ma w sobie " coś" wyjątkowego, a dla niego sama głowę straciłam ;p Ale np Marylę i Dianę wolę z wcześniejszej produkcji, choć te również nie są złe.

ocenił(a) serial na 9
ziaba933

mi się Maryla podoba - natomiast Diana rzeczywiście trochę za śniada, taka troche Indianka- a w książce opisana jest jako taki typ irlandzki- czarne włosy ale jasna jak snieg cera z delikatnymi rumieńcami , ale to jak dla mnie jedyny zgrzyt :)

ocenił(a) serial na 9
kargulowa555

Tak. Tak! Zarówno Ania jak Gilbert mają niesamowicie ekspresyjne oczy. Amybeth wywarła na mnie ogromne wrażenie poziomem swojego warsztatu aktorskiego. Tyle emocji na twarzyczce, która jest jak płótno. Bardzo przypadł mi do gustu też Mateusz, który wspaniale oddał tego ducha wrażliwego, cichego Cuthberta. Ciotka Józefina, kolejny świetny wybór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones