PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809196}

Animaniacs

6,7 116
ocen
6,7 10 1 116
Animaniacs
powrót do forum serialu Animaniacs

Czy oglądaliście ten sam serial co ja, czy komuś się rebooty pomyliły? Świetna satyra polityczna, postacie nie są out of character, wszystko jest zrobione zgodnie ze starszą wersją... NAWET KRESKA JEST TAKA SAMA. Więc: O co chodzi z tą słabą oceną?

ocenił(a) serial na 1
Piramidzia

bo to lewicowa propaganda

Antgirl_pl

Ale ty wiesz, że oni się ze wszystkiego tam nabijają? Może jeszcze powiesz, że intro cię w jakiś sposób zgorszyło, bo powiedzieli "gender balanced", "pronoun-neutral"? :D
Trollu, odpuść :)

ocenił(a) serial na 9
Antgirl_pl

Raczej polityczna satyra - dosłownie to czym Animaniacy ZAWSZE! byli - w oryginale było mnóstwo scen i segmentów których ludzie chyba zapomnieli, choćby cały segment z Saddamem Husajnem który jest wysadzany, jak i setki innych politycznych żartów - Pinky i Mózg to zawsze była jedna wielka polityczna satyra.

Antgirl_pl

BTW. W nowych Animaniakch była scena, gdzie pewien Rosjanin zjechał medyczkę, bo przecież "kobiety nie mogą być profesjonalnymi medyczkami, bo są zbyt głupie". Wtedy Dot wkroczyła do akcji i nazwała go seksistą. Czy obrona kobiet i pokazanie, że nie powinny być uprzedmiotowione też jest lewicową propagandą? :) Nie wiedziałam.

Antgirl_pl

Właściwie Dot jest wyśmianiem feminizmu i nawet w jednej piosence zorganizowała marsz kobiet i później zmieniła go na marsz kobiet i postaci z kreskówek aby sama miała więcej praw. Więc chyba ciężko zaliczyć go do lewicowej propagandy.

Antgirl_pl

Kopanie w prawcie zawsze na plus

ocenił(a) serial na 4
Piramidzia

Słabe, do tego polityczna propaganda. Nawet tutaj, w kreskówce. Animacja też nie jest najlepsza - flash do tego niski framerate. Plus fajne postacie poznikały.

qnaman

Przypominam, że stara wersja Animaniaków też głównie opierała się na satyrze politycznej. Nic się tutaj nie zmieniło. Radzę zrobić rewatch.

Postacie poznikały, bo reboot opiera się głównie na Warnerach i Pinkym i Mózgu. Wrócą, jeśli seria dobrze się przyjmie (gdzieś czytałam o tym artykuł).

Mi też brakowało Slappy czy Kuraka Boo (chodzi o osobny segment). Jedyne, z czego się cieszę, że wywalili Cekina i Mindy - najbardziej chamski segment. No i te hipopotamy wkurzały niemiłosiernie...

Jeśli chodzi o animację - cieszę się, że nie dali tego obrzydliwego CGI, które jest widoczne w prawie każdej kreskówce i rani moje oczy.

qnaman

Kreska jak wyjęta z lat 90 mi pasuje wow

ocenił(a) serial na 8
Piramidzia

Ja mam odpowiedź, jesteśmy Polakami rodzimy się byciem haterami... to nasza natura... jak wiewiórki zbierają orzechy a my jesteśmy trollami i dajemy haty... Hahahahaha XD

DamosPasaBododcv

No już już, poczułeś się lepiej, wyzywając polaków od hejterów?
Jeśli tak, to proszę bardzo możesz się z tond wyjechać do miejsca gdzie nie ma tylu hejterów. Na pewno będziesz zadowolony.

ocenił(a) serial na 5
DamosPasaBododcv

Jak sam widzisz powyżej Polacy nie są hejterami. Oni bardziej teraz wolą wskazywać kierunki zagubionym i są na zasadzie "wyjedź mi "ztond".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones