PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 366
ocen
7,6 10 1 366

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

Czy będzie sezon 3 ? W ostatnim odcinku sezonu 2 pt. Równowaga Wszechświata domyślamy się że
tak! Kiedy Raf i Siarkus tańczą na balu pożegnalnym Blué uwalnia Imperie, ona zapowiada zemstę!
Czy Raf i Siarkus zdecydują sie zostać ludzmi w tej sytuacji? Tego się dowiemy pewnie w sezonie 3!
A jak wy uważacie?
Dziękuję :)

Aniolki_i_spolka

Chciałabym się dowiedzieć, jak potoczą się ich losy. Ale nie chcę żeby zrobili z nimi to samo co z klubem Winx. :(

ocenił(a) serial na 10
Orkadrahi

Spokojnie... Będą musieli pokonać Imperię, więc pozostaną sobą... Ale nie jestem pewna czy później nie będą chcieli być ludźmi
... Zobaczymy ;) Nie będę zdradzać więcej , bo to nie opowiadanie... :)

Aniolki_i_spolka

Hej a wiesz moze kiedy będzie 3 sezon ?? No bo tak czytam i skoro wiesz tak wiele to moze to zdradzisz , proszę . Oczywiscie jak wiesz jak nie to spoko poczekam

Orkadrahi

Mamy rok 2017, a 3 sezonu nie ma. Jestem zdziwiona, że nie powstał dalszy ciąg.

ocenił(a) serial na 10
wiki2030405060708090

nom a ostatni odcinek był 2014

ocenił(a) serial na 10
wiki2030405060708090

Nie martw się.Dom niespokojne starości czekał 5 lat na premierę.Moze brakuje im kasy dlatego przerwali produkcję

Brandon568

jest 2021 :c i wąpie że bedzię 3 sezon

Ambora

Ja tez wątpię ale tak bardzo chce ten sezon :( normalnie się uzależniłam
Od Raf i Siarkusa i cały czas tylko myśle o tym serialu

ocenił(a) serial na 7
Aniolki_i_spolka

A ja bym właśnie chciała ich jako ludzi.

ocenił(a) serial na 10
nikolazd

ja tak samo, byłoby ciekawie... poznalibyśmy ich problemy, a aniołki i diabełki mogliby do nich zaglądać, gdy będą w ludzkiej formie

ocenił(a) serial na 10
Aniolki_i_spolka

Ja uważam , że 3 sezon się pojawi . Kiedyś oglądałam film gdzie było wspominane , że 7 sec. bajki animowanej robi się tydzień albo więcej . Jeszcze nie ma 3 sezonu w wersji językowej oryginalnej co oznacza , ze jeszcze nie skończyli go robić . Załóżmy , że we Włoszech pojawi się za pół roku a u nas jakoś za ponad rok :-(. Musimy być dobrej myśli <3333333 :-). A wy jak poznaliście Aniołki i spółka ? . Mi akurat nudziło się w podróży na zieloną szkołę i odpaliłam player`a i się zakochałam w tej bajce wieku 11 lat (teraz mam 14 ).

Olinor90

Ja poznałam tą bajkę jeszcze w podstawówce. Jakoś tak w 5-6 klasie. Odcinki puszczali rano na TVN Style. Za pierwszym razem się spóźniłam, ale potem specjalnie wcześniej wstawałam, żeby oglądać, a potem to już z nagrywarki oglądałam. Drugi sezon obejrzałam już chyba jakoś w gimnazjum na plenerze. Ale osobiście uważam, że do 2 sezonu mogli zatrudnić dubbing z poprzedniego. Niech zrobią już ten trzeci sezon proszę.

Olinor90

Ja zakochałam w tej bajce w wieku 14 i nadal ją uwielbiam nie mogę się doczekać 3 sezonu

Aniolki_i_spolka

Hej, przecież pierwszy sezon był w 2009 roku, drugi w 2014, czyli minęło 5 lat. Może 3 sezon pojawi się dopiero w 2019 roku?

magdalacka05

nawet tak nie mów, im szybciej tym lepiej. Ja i moja siostra już wariujemy przez te niepewność.

magdalacka05

juz mamy 2020 rok i wątwie czy bendzie sezon 3 wiesz może wogule nie bendzie -.-

ocenił(a) serial na 10
magdalacka05

tymczasem mamy 2020, a o trzecim sezonie nadal nikt nic nie słyszał :((

Aniolki_i_spolka

Pisze z 2019 roku i 3 sezonu jeszcze nie ma, i się nie zapowiada. Myślę że na pewno nie będzie 3 sezonu

ocenił(a) serial na 10
AnyskaGames

I to mnie boli najbardziej :(

AnyskaGames

Miejmy nadzieję że jak nie w tym roku to w następnym się pojawi :/
Mimo że jestem już trochę za stara żeby oglądać takie bajki to naprawdę ją lubię i przykro mi będzie jak jednak nie pojawi się sezon 3. Ale jeśli on się nie pojawi to powinni napisać gdzieś o tym.

milamilkax73

Zgadzam się to niesprawiedliwe tak trzymać innych w niepewności, zwłaszcza, że są osoby, które na niego czekają!

AnyskaGames

AnyskaGames a teraz mamy 2020 rok i 3 sezonu nadal nie ma -.-

ocenił(a) serial na 10
AnyskaGames

ta myśl boli i nawet nie chcę tak myśleć, mimo, że wiem, że to prawda

Aniolki_i_spolka

A wiesz może kiedy będzie 3 sezon ????

Aniolki_i_spolka

jestem z 2020 i nadal nie ma ale czekam i mam nadzieje ze się doczekam

ocenił(a) serial na 10
Amelia_Lola

ja też mam taką nadzieje

fioletowy_kwiatek

Ja też :(( mija już 8 lat

smutna__dziewczynka

Aniołki i spółka odkryłam w 2017r. i zaczęłam oglądać, teraz jest 2020 i naprawdę chciałabym się dowiedzieć co by się stało 3 sezonie ;((

QliQli

Kocham ten serial i mam nadzieję że sezon 3 się pojawi jestem w 7 klasie a ten serial oglądałam w wieku 6-7 lat a teraz wróciłam i domagam się 3 sezonu. Jest 2020 i nadal go nie ma my fani łączmy się w bólu :(

ocenił(a) serial na 10
RafxSiarkus

dokładnie tak! łączmy się w bólu! <3 we are together in this shit!

ocenił(a) serial na 10
martyn_aa

Kurcze, mamy już prawie 2021 rok, kolejny raz obejrzałam obydwa sezony , z niecierpliwością czekamy już kilka dobrych lat na 3 sezon i kompletnie nic nie słychać na jego temat. Już zaczynam tracić nadzieję...

ocenił(a) serial na 10
Paulina_Olesiak

ja już straciłam nadzieję na 3 sezon, więc zaczęłam oglądać "Star Butterfly kontra siły zła" i bardzo polecam ^^ potrafi ta kreskówka pustkę zapełnić haha

martyn_aa

Ćedy będzie nowy sezon 3 proszę

ocenił(a) serial na 10
Werka_Zukowska

nie wiadomo :// nikt nic o tym nie mówi

martyn_aa

Naprawdę cholernie szkoda by jestem ciekawa co było dalej........

ocenił(a) serial na 10
asia_bara

wydaje mi się że jest petycja żeby orzywrócili

ocenił(a) serial na 10
wikiv

nie moge tu podac linka

ocenił(a) serial na 10
wikiv

http(dwukropek slash slash)chng(kropka)it(shlash)wTzYP6WkPM

wikiv

Dziękuję

Amelia_Lola

też mam taką nadzieję, jest już 2021 i powoli wątpię, że się pojawi ten 3 sezon

Aniolki_i_spolka

jest 2021 rok a Aniołki i Spółka sezon 3 dalej nie ma

Mary_2009

Nie chcę was martwić ale przed wczoraj właśnie był sylwester... jest już rok 2022. Napisałam do producenta, niestety milczy. Napisałam też do grupy na fc, oni napisali że na razie nic nie wiadomo. Bardzo bym chciała 3 sezon aniołków i spółka nie ważne w jakim języku, w końcu można włączyć napisy. Bardzo mnie wciągnęła historia Raf i Siarkusa, chciałabym ich zobaczyć ich drogę przez ścieżkę zmiany w ludzi. Jeśli ktoś wie cokolwiek na temat 3 sezonu proszę odpisać. Wszyscy nie możemy się doczekać!!!

ocenił(a) serial na 10
polciax_polciax

Nie wydaje mi się by wogule powstał kolejny sezon wiec albo można samemu sobie dopowiedzieć co było albo oczekiwać odpowiedzi od ludzi zajmującym się tym. Wiem że producent zmarł w 2018roku ale może ktoś jednak się podjął. Jednak ten serial jest tworzony na podstawie komiksu( tak mi się wydaje jak nie proszę o poprawienie) wiec moze tu jest problem a nie w produkcji moze czekają aż wydadzą trzeba byłoby się zagłębić. Ale chyba najlepiej pisac do wszystkich którzy mieli do wklad w serial i doczekiwac się odpowiedzi. Nie poddawajmy się moze sie uds

ocenił(a) serial na 10
Luna_Sol

Może warto stworzyć petycje. Wiem że chyba już jakaś była ale może warto odświeżyć. No nie wiem ale warto cos zrobic mija już chyba 8 lat od premiery 2 sezonu. Mogliby zrobic film jak zielona szkoła I to zakończyć a tu cisza No cóż.

Luna_Sol

Napisałam też do Pani, która chyba rysowała postaci

Luna_Sol

Dzięki za odpowiedź i dzięki, że mi napisałaś, że producent niestety umarł. Bardzo chciałabym stworzyć petycję, ale nie wiem jak to zrobić. Jeśli też byś chciał/chciała, to napisz do mnie proszę z powrotem, naprawdę to jest mój ulubiony serial i bardzo bym chciała zobaczyć 3 sezon lub tak jak ty mówiłaś/mówiłeś, film typu zielona szkoła!

ocenił(a) serial na 10
polciax_polciax

Nie ma problemu, już od jakiś 4 lat szukam ciągle jakiejś wzmianki. Ostatnio wrocilam do tego serialu i zastanawialam się czy może jest coś nowego. Nie wiem wogule jak tworzyć petycję. Wiec tutaj jakby ktoś wiedział byłoby super. Szukalam trochę wczoraj i wiem że serial jest tworzony na podstawie komiksu. Autorka komiksu żyje wiec jest dobrze. Gdzieś niby na rosyjskiej stronie pisało że przerwali produkcję przez covid ale ja nic nie wyłapałam na stronie która ta osoba to podała. Nie mogłam znaleźć komiksu wiec jie mogę też ustalić czy to wina przy komiksie czy poprostu przerwali produkcję. Nigdzie nie ma nic że to zakończone.

ocenił(a) serial na 10
polciax_polciax

Szukałam na angielskich stronach tam również nic nie wyczytałam. Na polskiej jest tak samo. Szukałam nawet komiksu po włosku ale nic prawie nie ma. Nie wiem też do kogo mam pisać. Bo producent nie żyje No beż niego to nic. I trzeba przedewszystkim znaleźć cały komiks by wylapac do ktorej strony trzeba pisac.

Luna_Sol

Zapomniałam dopisać, że ta pani, do której napisałam to właśnie jest pani, która stworzyła ten komiks. Niestety wciąż nie dostałam odp. Chciałam się ciebie zapytać czy masz może jakieś konto społecznościowe np. Insta albo fc, a co za tym idzie messenger. Jeśli masz to tu podaję moją nazwę na insta polciax_polciax z bohaterką z Simpsonów na profilowym. Na messenger mam nazwę Pola Kołodziejczyk z spongbobem z słuchawkami na prof.

Luna_Sol

Ta pani do której pisałam na insta to właśnie twórczyni tego komiksu, lecz jeszcze mi nie odpisała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones