PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 366
ocen
7,6 10 1 366

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

ile macie lat? 

ocenił(a) serial na 7

Osobiście czasami oglądam aniołki i spółka a także nie mieszczę się w przedziale 5-11 i
chciałabym wiedzieć czy nie jestem odludkiem ;D.

ocenił(a) serial na 9
klaudia151

Hej ja tez jestem raczej z poza grupu docelowej mieszcze sie pomiedzy 10 - 20 rokiem życia ale to jest jak naług nie moge przestać tego oglądac momentami moze troche zbyt przesłodzone ,ale spoko

ocenił(a) serial na 7
raven_37

mam to samo

ocenił(a) serial na 9
klaudia151

tak własciwie to nie wiem czemu to tak lubie a ty ?

ocenił(a) serial na 9
raven_37

ale nie moge przestac tego oglądac

ocenił(a) serial na 7
raven_37

ja właśnie też w sumie zaczęłam to oglądać przypadkiem z nudów a tu bam wszystkie odcinki i "film" zielona szkoła xD jakby się tak zastanowić to nie wiem bo szczerze mówiąc nie lubię tego typu bajek ale ta mnie wciągnęła :)

ocenił(a) serial na 7
klaudia151

me too... ^^

polecam zobaczyć czy "Huntik" się spodoba ;)

użytkownik usunięty
Sellesa

Huntik to dla mnie szczytowe osiągnięcie Rainbow i jego najbardziej dojrzała i męska produkcja.

ocenił(a) serial na 9
klaudia151

Ja mam 16 lat i uwielbiam tą bajke ;D Ma przesłanie zarówno dla małych dzieci jak i starszych osob. Przyjemnie się ogląda ;) Pierwsża serie oglądam już drugi raz, dla zabicia czasu xd

ocenił(a) serial na 10
klaudia151

12 lat

weronika56_fw

18 lat, a oglądam to od gimbazy, pierwszy sezon jest super :) w drugim podoba mi się tylko ostatni odcinek, o filmie wolałabym zapomnieć.

Orkadrahi

22 i wczoraj ciurkiem obejrzałam 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 10
klaudia151

20 lat i uwielbiam takie paringi <3

ocenił(a) serial na 10
klaudia151

Na pewno mam więcej lat niż 10 lub 12 ;) Ale i tak ten serial mi się podoba.

klaudia151

Mam 12 lat i boje się o siebie cały sylwester siedziałam i oglądałam "Aniołki i spółka" i szukałam wszelkich informacji na temat sezonu 3 i filmu wiec jeśli ktoś wie jak mogę przestać bo dla mnie to naprawdę trudne niech odpowie na ten komentarz.
KOCHAM TEN SERIAL<3<3<3

klaudia151

Nie martw się nie jesteś

użytkownik usunięty
klaudia151

Ja tam mam teraz prawie 15 lat i co pare lat wracam do tej bajki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones