PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870865}

Anna Boleyn

Anne Boleyn
1,4 2 695
ocen
1,4 10 1 2695
6,7 3
oceny krytyków
Anna Boleyn
powrót do forum serialu Anna Boleyn

Oczywiście

ocenił(a) serial na 1

Ten serial to zakłamanie i manipulacja faktami historycznymi, twórcy tego paszkwila powinni odpowiedzieć przed odpowiednimi organami, tak jak żydzi opowiadający o tym że były Polskie obozy śmierci... Anna Boleyn nie była feministyczną czarnoskórą postacią, rzygać się chce patrząc jak bezczelnie ktoś sobie zmienia historie wg tzw "poprawności politycznej" byle czarny zagrał, a najlepiej, czarna feministyczna lesbijka będąca transgenderem... Ile jeszcze takiego ścieku musi powstać by ludzie rozpoczęli rewolucje światową przeciw chorym zapędom neomarksistowskich błaznów uważających że wiedzą lepiej od innych co jest czym?

ocenił(a) serial na 2
Acnologia_Zeref

Feministyczną? Hah, jakbyś obejrzał choćby pierwszy odcinek, to byś widział, że królowa zachowuje się wobec innych kobiet jak ostatnia sucz, i to nawet wobec znajomych w nieoficjalnych spotkaniach (no bo wobec kochanki męża czy babki rozsiewającej niemiłe plotki to się rozumie samo przez się)

ocenił(a) serial na 1
CyganFilip

No jakoś tak sie złożyło że obejrzałem 1 odcinek i ten serial to bezczelne zakłamanie rzeczywistości, propaganda godna Goebbelsa, tak się pierze umysły ludziom bo połowa ludności nie potrafi sobie faktów sprawdzić tylko łyka wszystko (pokazuje to jak łykają ludzie propagande korwina w PL czy propagandę lewaków w USA związaną z wyborami).
-Anna Boleyn - nie była czarnoskórą osobą
-Anna Boleyn - Nie była feministyczną paniusią, w ogóle w tamtym okresie historycznym nie istniało coś takiego jak feminizm a czarnoskórzy to na polach bawełny zapieprzali (no rasism) ale takie są fakty.
Z resztą netflix już pokazał swoją "moc" wypuszczają film instruktażowy dla pedofilii...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

Na szczęście homofobia też kiedyś przeminie.  :) A na razie polecam wizytę u lekarza. Nie zaszkodzi w twoim przypadku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
Acnologia_Zeref

Widzę konfidencie już poleciałeś i zgłosiłeś, ale to typowe dla lewaków, donosić niczym towarzysz "Bolek"

Acnologia_Zeref

No cóż, możesz iść poskarżyć się do mamy, albo na policję. Miłego dnia.

ocenił(a) serial na 1
Radek_Traczyk

Ojoj nie płacz już, wytrzyj nosek i przytul misia :). Ja to nie wy że latam na policje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

Dobra, dobra nie zesraj się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

"No gdyby ci gul nie skakał to nie odpisałbyś kilkanaście minut po opublikowaniu mojego komentarza." - no wiesz, nudno się jeździ pociągiem więc dodaje od dłuższego czasu materiały na FW, a widząc powiadomienie w nie klikam.
Tak, wiem że trudne do pojęcia, ale cały świat nie kręci się wokół ciebie. Pragnę też zauważyć że ty także odpisałeś zaledwie kilka minut po moim komentarzu. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

"Mam znajomego geja..... " - najlepsza wymówka, dziwnym trafem zawsze gdy pisze/rozmawiam z jakimś homofobem zawsze ma znajomego geja, który akurat popiera jego słowa. Cóż ja to przynajmniej nie kłamię. 





"Chyba że sam masz skłonności pedofilskie.A żeby ci gul jeszcze bardziej skoczył:" - próbuj dalej to może uda ci się mnie wkurzyć, jak na razie to tylko dobrze się uśmiałem. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

Ciekawi mnie czemu porównujesz mnie do Tuska. Xd


Po za tym widzę że nie tylko masz problem z LGBT, ale także z muzułmanami. Życzę szczęścia w życiu z takim podejściem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

To nie jest żadna ideologia, chyba naprawdę za dużo wchłonąłeś tej propagandy TVP PIS (według tego jakże wspaniałego kanału każda plotka o opozycji jest prawdziwa, a jak coś się o Pisowscach pojawia to nawet nie wspominają, a jak już to oczywiście zawsze stek bzdur)

Ale dobra, daje sobie już spokój bo mi się szczerze mówiąc znudziło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Acnologia_Zeref

Miałem już kończyć, ale tak tylko ci jeszcze objaśnię, że w ostatnim roku to ja nie wiem czy choćby 2 godziny TVN (prywatna stacja, więc jeszcze jest do przełknięcia, że kogoś tam politycznie bardziej wspiera) oglądałem, a TVP PIS (teoretycznie publiczną stację, więc powinna być bezstronna, a jak jest to wszyscy wiemy) to co parę dni się zdarza. Więc naprawdę musiałem ogrom tej propagandy TVN wchłonąć. ;) Pewnie i tak nie uwierzysz, ale cóż - nie zbyt mnie to obejdzie. 

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones