PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870865}

Anna Boleyn

Anne Boleyn
1,4 2 695
ocen
1,4 10 1 2695
6,7 3
oceny krytyków
Anna Boleyn
powrót do forum serialu Anna Boleyn

To jest profanacja!

ocenił(a) serial na 1

Od dawna wszyscy fani Anny Boleyn i Tudorów czekali na serial o Niej. Ale to co tu powstało jest jakimś nieporozumieniem a wręcz odbieram to jako profanacje osoby Anny Boleyn! To ma być komedia? Bo może taki był zamysł Twórców,a to ja się po prostu nie pokapowalam…?

ocenił(a) serial na 1
Marta_K_17

Profanacja, dokładnie! Tego słowa mi brakowało. Tylko nie wiem czemu pisze pani Twórcy z dużej litery, to raczej tfurcy.......tfu!

ocenił(a) serial na 1
czarnygreg

Prawda, ma Pan 100% racji,to są tfu tfu tfu tfurcy! A ich „arcydzieło” to jakaś masakra i tak jak już wcześniej napisałam profanacja osoby Anny Boleyn. Składa się na to nie tylko czarna jak smoła aktorka ale też ten wątek lesbijski! Zastanawia mnie dlaczego ten serial powstał? Jaki był zamysł tych tfurcuw? Czy oni myśleli,że nakręcą zaj***y serial? Jeśli tak,to są po prostu głupcami. A może to jakaś prowokacja? Jeśli tak,to nie wiem czemu by miała służyć? Walce z rasizmem? Jeśli tak,no to strzelili sobie sami w kolano,bo przez ten serial Ludzie którzy nigdy rasistami nie byli,teraz się mogą nimi stać. To jest taka sama potwarz jakby nakręcić np. serial „Korzenie” i obsadzić w roli Kunta Kinte bardzo jasnego blondyna o niebieskich oczach i białej jak mąka skórze! Pewnych rzeczy po prostu się nie robi i koniec kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones