PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608149}

Blue Exorcist

Ao no Exorcist
7,6 7 211
ocen
7,6 10 1 7211
Ao no Exorcist
powrót do forum serialu Ao no Exorcist

Rewelka :)

ocenił(a) serial na 9

Na samym początku, np. w przypadku odcinka, gdzie szatan opętał Fujimoto, anime zapowiadało się na prawdę nieźle, kreacja demonów itd. zrobiła na mnie całkiem sporawe wrażenie, ale później coś podupadło, niby dalej było w porządku, ciekawie, jednak kilka odcinków było nieco nudnawych, poszczególne wątki i ich przekaz- takie trochę infantylne.. ALE, ale mniej więcej w połowie epizodów rozkręciło się już konkretnie i wcześniejszy niedosyt został zrekompensowany :D
Z plusów jeszcze- bardzo polubiłam głównego bohatera, a to już połowa sukcesu :> No i endingi! Jak openingi mi się nie podobały, tak endingi wręcz przeciwnie, 'wkręciły' mi się wręcz. A jeśli chodzi o minusiki - przyznam, że nie przepadam za taką kreską, szczególnie jeśli chodzi o postacie, ale szybko się przyzwyczaiłam. :)
A no i małe nawiązanie do naszego kraju, miłe zaskoczenie. ^^

ocenił(a) serial na 10
Natamare

Nawiązanie do Polski pojawia się też w Fate/Zero ;) Kreska AnE mi bardzo przypadła do gustu, w mandze może nawet bardziej niż w anime. W sumie nie było nic takiego, co by mi się nie podobało, a już za Rina i Mephista musiałem dać 10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones