PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 009
ocen
8,6 10 1 38009
7,0 5
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Nie sądziłem, że

ocenił(a) serial na 10

Netflix kiedykolwiek jeszcze wypuści coś wartego uwagi, a tu proszę! Po pierwszych 3 odcinkach serial jest po prostu genialny!

sleety

Spodziewałem się chłamu, dostałem jedną z lepszych animacji jakie widziałem. W lola nie gram już dawno, ale przyznam się że mega fajnie jest kojarzyć te wszystkie postacie po latach grania. Bez znajomości lola i tak uważam że warto !

ocenił(a) serial na 9
zaitsu112

Bez znajomości lola warto w cholere bo Arcane jest samo w sobie świetnym serialem.

zaitsu112

Ja nigdy nie grałem w tę grę i na pewno nie zagram. Spodziewałem się jakiegoś szajsu kompletnego i bardzo mnie tu zaskoczyli. Wciągająca historia, świetna animacja, klimatyczna i robiaca wrażenie muzyka, interesujący wątek, chociaż napewno nie jakiś odkrywczy, jednak dobrze wyreżyserowany. Scenariusz też się liczy, bo słuchając dialogów nie odczuwałem zażenowania...Na gorąco po sześciu odcinkach dałem 8/10. Czekam na finałowe odcinki 20 listopada.

ocenił(a) serial na 9
zaitsu112

Wiem co to lol, ale uniwersum nie znam, za to serial jest rewelacja wciągnąłem się bardzo.

użytkownik usunięty
zaitsu112

Albo ktoś tutaj się za mocno naćpał albo Netflix zrobił zbyt duży przelew

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
zaitsu112

I Hope you're praise me every Day, You have posters with the faces of our entire company, you pray to us, and you spent the money we sent you for writing this thing on the right things. And I hope you threw away the alcohol and drugs we sent you with the money, because I think we both know that they are Harmful, and I see you must have taken a lot of them.

sleety

W sumie to nie jest produkcja netflixa, tylko Riotu. Ogólnie jeśli chodzi o cinematic-i, muzykę, to nie można im nic zarzucić. Baa, można nawet się za głowę złapać, że poziom produkcji jest na bardzo wysokim poziomie biorąc pod uwagę, że nie jest to ich rzemiosło. Patrząc na wcześniejsze mniejsze projekty Riotu można było się spodziewać, że Arcane będzie również dopracowany no i się nie zawiodłem.

ocenił(a) serial na 9
sleety

To nie serial netflixa tylko Riotu.

sleety

Przecież Netflix ciągle wypuszcza seriale warte uwagi. Ostatnio genialny serial Maid czy portugalski serial Gloria. To na HBO i Amazonie nie ma co oglądać.

ocenił(a) serial na 9
desperados02345

Pewnie masz takie wrażenie, bo HBO nie wrzuca wszystkie naraz, tylko dawkuje seriale (choć na przykładzie Arcane widać, że Netflix też pomału idzie w tę stronę), ale daleki byłbym od stwierdzenia, że na HBO, czyli na platformie, która ostatnio wrzuciła nowy sezon Rick and Morty, nowy sezon wybitnej Sukcesji czy Na wodach północy, nie ma czego oglądać.

ocenił(a) serial na 9
desperados02345

Obejrzyj sobie, ród smoka, wampiry dziedzictwo, grę o tron. Zmienisz zdanie

ocenił(a) serial na 10
sleety

Podejrzewam, że cały scenariusz i historie ogarnęli ludzie z RIOT Games... Obstawiam, że gdyby zostawili to Netflixowi mielibyśmy kolejny chłam pokroju Wiedźmina

użytkownik usunięty
sleety

Ja sobie włączyłem japoński dubbing i nie żałuję, bo nie dość, że podkręca klimat serialu to głosy są niesamowicie dobrze dobrane i słucha się tego z cholernie czystą przyjemnością.

sleety

Po 3 odcinkach? Do trzeciego odcinka trochę się nudziłem. To się dopiero potem rozkręca :D

ocenił(a) serial na 8
czagap

Póki co widziałem jeden i nie ma szału.

ocenił(a) serial na 3
sleety

Gniot, przewidywały i szablonowy. Fanboye LoLa zaczeli oglądac i dawac 10/10 stąd taka ocena tego średniaka

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sleety

.....

ocenił(a) serial na 1
sleety

Wartościowego? Serial zbyt dziecinny dla dorosłych a zbyt mroczny i brutalny dla dzieci. Świat kompletnie nie ciekawy. Nie ma wyjaśnienia co to za świat jakie są w nim zwyczaje. Nie ma też jakieś różnorodności ras i kultur.

Fabuła jest opowiadana mega chaotycznie i nie porusza żadnych poważnych wątków. I to co się dzieje nie ma nic wspólnego z opisem bo zamiast opowieści o siostrach mamy jakieś dzieciaki.

No i wszystko dzieje się w jednym mieście.

Brakuje wyjaśnienia świata i wprowadzenia postaci.

Denerwuje mnie że fani LoLa robią z tego jakieś arcydzieło podczas kiedy to mega płytkie i nieciekawe. Nawet nie ma żadnych twistów fabularnych, ciekawych tajemnic. A postaci jest za dużo i cieżko się połapać w tryliardzie wątków.

MistrzSeller

Analizując twój tekst - a gdzie on napisał "wartościowego"? Chyba pomyliło cię się ze słowem "wartego" - bo te je napisał. "Zbyt mroczny i brutalny dla dzieci"? - nie wiem dlaczego o dzieciach wspominasz. Ale ogólnie zgadzam się w 100%, nie wiem czym się ludzie tak ekscytują. Nie wiem czy założyciel postu jest fanem Lola, przejrzałem jego oceny i nigdzie nie widzę oceny tej gry, no ale w sumie wiadomo że można w coś grać a tego nie ocenic. No ale i tak nie mamy pewności czy on ocenil tak bo serial rzeczywiście jest swietny, czy dlatego że jest fanatykiem gry. A poza tym nie radzę z nim dyskutować, zobacz na jego profil, 2 dziesiątki z czego jedna to ten serial. Albo inne jego posty na tym forum, gość się tak spuszcza jakby to było nie wiadomo co.

MistrzSeller

Jak dobrze że na tym świecie są takie osoby jak ty, rzadko widzę osoby które tak nisko to oceniły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones