PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 895
ocen
8,1 10 1 9895
8,0 2
oceny krytyków
Archer
powrót do forum serialu Archer

Zacząłem oglądać ten serial dopiero w tym roku. Skusiła mnie wysoka ocena na imdb (8,8/10 , prawie 100 tyś głosów), klimat, to, że za niedługo jest nowy sezon a także, to, że nie ma zbyt wielu seriali dla dorosłych (ostanio skończyłem oglądać BoJack Horsemana). Całkiem sporo powodów. Jakimś wielkim fanem Bonda nie jestem, ale spodziewałem się w Archeru sporo śmiechu połączonych z akcją i świetnymi historiami szpiegowskimi. Z obieami sprawami jest średnio. Kapialny były sezony 2 i 3, ale od czwartego serial przestał być praktycznie śmieszny. Także akcje wywiadowcze nie są zbyt rozbudowane. Za dużo tu po prostu historii relacji między bohatermi a za mało akcji. Postacie są dobrze zcharakterzyowane. Autorzy powinni się skupić na jednej misji i ciągnąć ją przez pół sezonu. I te krzyki. Postacie ciągle wrzeszczą, a dialogi pędzą z prędkością komety. Choć w sumie w BoJack Horsemanie, Ricku i Mortym czy Gravity falls też tak było. Jednak tam mi to nie przeszkadzało.

_Bunuel_

sezony 2 i 3 zdecydowanie najlepsze. potem serial przestaje być śmieszny. za dużo jest żartów z pierdzeniem i bekaniem. szybko przy tym czas leci, ale twórcy powinni się skupić bardziej na akcji niż na relacjach między bohaterami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones