7,7 102
oceny
7,7 10 1 102
40
chce zobaczyć
{"type":"film","id":312497,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Archiwum+X%3A+%C5%9Aledztwa+po+latach-2005-312497/tv","text":"W TV"}]}
Archiwum X: Śledztwa po latach
  • Player - https://www.player.pl

    abonament
    Sprawdź szczegóły


"Śledztwa po latach" to serial dokumentalny opowiadający o kulisach pracy nowego wydziału policji zajmującego się najtrudniejszymi, często do końca niewyjaśnionymi sprawami, które przed laty utknęły w martwym punkcie. Dziennikarz razem z policjantami z "Archiwum X" próbuje wyjaśnić mroczne zagadki z przeszłości  i dowiedzieć się całej"Śledztwa po latach" to serial dokumentalny opowiadający o kulisach pracy nowego wydziału policji zajmującego się najtrudniejszymi, często do końca niewyjaśnionymi sprawami, które przed laty utknęły w martwym punkcie. Dziennikarz razem z policjantami z "Archiwum X" próbuje wyjaśnić mroczne zagadki z przeszłości  i dowiedzieć się całej prawdy o wydarzeniach sprzed lat. Ponownie powraca na miejsca zbrodni, rozmawia z podejrzewanymi i skazanymi, spotyka się z bliskimi ofiar. W serialu zajmuje się zarówno śledztwami, które są już zamknięte prawomocnymi wyrokami, jak i sprawami, w których sprawca bądź sprawcy nadal są nieznani.   Nieważne jest to, czy do zbrodni doszło przed rokiem czy wiele lat temu, bo w prowadzonych na nowo śledztwach istotne okazują się sygnały od świadków, do których wcześniej nie udawało się dotrzeć, a których relacje zawierają czasami istotne szczegóły.

Archiwum X: Śledztwa po latach zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.