PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 267
ocen
7,3 10 1 63267
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Wczoraj zostało oficjalnie potwierdzone, że Paul Blackthrone AKA Quentin Lance żegna się z serialem „Arrow” pod koniec 6 sezonu. Ponadto Caity Lotz AKA Sara Lance ma podobno pojawić się tylko w 2 scenach finałowego odcinka. Prawdopodobnie Quentin zostanie uśmiercony... niestety. Czemu nie mogą pozbyć się takich gównianych postaci jak Felicity czy Curtis, tylko pozbywają się dobrych postaci. Przynajmniej w kolejnym sezonie będziemy mieli Roya i mam nadzieję, że Laurel zostanie w serialu.

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Było do przewidzenia że w tym sezonie padnie na Quentina. Szkoda bo to fajna postać ;/

PS: Też mam nadzieję że Laurel będzie w przyszłym sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
Cravlin

Jeszcze dodam że Curtisa sie nie pozbędą bo to byłoby posądzenie o rasizm i homofobię w jednym a na to CW sobie nie pozwoli raczej :D

A Felki nie tkną bo to byłoby zbyt piękne by mogło być prawdziwe ;/

ocenił(a) serial na 6
Raister

Ale jakby wreszcie ja naprawde ukatrupili, to jakze by wzrosla ogladalnosc :-D Ja tam mam nadzieje, ze Diaz w koncu zrobi z nia porzadek...

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Gdyby to zrobił to przeskoczyłby w mym rankingu wszystkich villainów z Arroverse a także tych marveloNetflixowych i znalazłby się w pobliżu samego mistrza Lokiego który jest jak dla mnie numero uno ;D


ocenił(a) serial na 6
Raister

Lokiego nic i nikt nie przebije! A wracajac do Diaza, skoro rozwalil dwoch czlonkow "najniebezpieczniejszej" organizacji na swiecie, to smiesznie by bylo gdyby te dwie ciamajdy przezyly :-P Aczkolwiek z logika tego serialu jest jak jest xD

ocenił(a) serial na 10
amirta21

No i właśnie to że ich rozwalił mi trochę zgrzyta. Diaz to gangster w typie tych donów z pierwszego sezonu Gotham (oglądasz?) , jest mocny ale tym jak potraktował "najniebezpieczniejszą" organizację to sprowadził ją do poziomu typu "a ja jestem chuliganem i w dzielnicy panem". Kwadrant w tym momencie to jakaś podwórkowa zbieranina więc jeżeli mają być wiarygodni i odegrać jakaś rolę w Arrowerse to coś tu muszą Diazowi wywinąć (no chyba że wspomniany przy okazji przedstawiania pani prokurator z procesowego odcinka Intergang wkroczy na scenę) ;)

ocenił(a) serial na 6
Raister

Pożyjemy zobaczymy. Oczywiscie, ze ogladam Gotham! Obecny sezon trzyma poziom :-)

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Ja sobie narobiłem zaległości i obecnie robię maratonik przez sezon 3 . Wszystkie 3 jak do tej pory trzymają poziom :)

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Laurel powinna zostać kosztem Quentina jeśli tak. Mam nadzieję, że będzie nadal w stałej obsadzie, jak teraz Roy w 7 sezonie. Oby nie było czegoś takiego, że Laurel po śmierci Lance'a musi odejść, żeby coś przemyśleć itd. To dosyć możliwe. Dwie kobiety o tych samych mocach - Laurel i Dinah, raczej to nie wypali. Wg mnie mogliby pozbyć się Dinah a Laurel zostawić. Ale pewnie będzie inaczej.

ocenił(a) serial na 5
359

No póki co oficjalnie w regularnej obsadzie 7 serii są Amell, Cassidy i Haynes. Na pewno dołączą Ramsay i Rickards. Pytanie co z aktorami od rekrutów, ale myślę, że raczej ich do powracającej obsady nie zdegradują.

Kuba_Marciniak

Ile bym dał żeby zamiast Felicity i Curtisa powróciła Thea i Tommy (z Ziemi 2 chociażby)

Cravlin

co roku na kogoś pada seriale CW tak do siebie mają że ktoś w finałach musi ginąć.

rafiq11

nazywanie tego odcinak finałem to wielkie nadużycie niestety, a sposób, w jaki rozwiązano kwestię śmierci Lanca to już kompletne nieporozumienie

Venomix

ostatni odcinek sezonu to finał sezonu

rafiq11

niestety ten odcinek jest finałem tylko z semantycznego punktu widzenia, bo scenariusz tego epizodu niczego nie finalizuje (no może poza śmiercią Lanca - fatalnie zrealizowaną). tak słabego zakończenia sezonu jeszcze ten serial nie miał. no cóż, chodzą słuchy, że w kolejnym ma pojawić się Batwoman, więc liczę na poprawę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones