PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 270
ocen
7,3 10 1 63270
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

A potem dziwią się że siągamy seriale albo oglądamy nielegalnie. Akurat ja kolekcjonuję filmy i seriale i to się w głowie nie mieści jak można nas tak traktować. Wogóle w Polsce nie ma wydań Arrow, The Flash, i wielu innych seriali ktorych nie będe na tym forum poruszał. Czy my naprawdę jesteśmy tak zacofanym krajem? Dobrze że chociaż filmy wychodzą u nas -normalnie cud. Jeśli ktoś chce na ten temat porozmawiać to zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
dawid2385

Tak jest głównie z serialami stacji CW, zauważ że większość seriali autorstwa tej stacji w ogóle nie doczekało sie wydań DVD w polsce (no może poza 3 sezonami Pamiętników wampirów i bodajże dwóch sezonów Supernatural) a tak to nic, chociaż żeby nie obwiniać tylko CW, żal można mieć też do AMC bo do dzisiaj nigdzie nie można kupić chociażby polskiego wydania 1 sezonu The Walking Dead. Co jest dziwniejsze tymbardziej że serial tej samej stacji czyli Breaking Bad jakoś doczekał się polskiego wydania...
A co do piractwa to się nie zgodzę przecież mamy Netflix, który staje się coraz bogatszy pod względem ofert (Jest tam właśnie Arrow, Flash itp.) i to w dodatku za niską cenę.

ocenił(a) serial na 9
segl55

Rozumiem jeśli chodzi o Netflix, ale dla mnie kolekcjonera to nie do końca satysfakcjonujące. Rozumiem jakby te seriale nie leciały w Polskiej Tv, ale są emitowane, a nawet tłumaczone. Mi nie zależy na lektorze, wystarczą napisy, byłe było nasze Polskie wydanie. Zauważyłem że właśnie seriale tej stacji nie są wydawane, tylko pytanie dlaczego a nikt nie potrafi odpowiedzieć. Np Gotham 1 Sezon został wydany przez Galapagos a oni głównie wydają filmy WB więc czemu brak seriali. Tu nie chodzi chyba o zainteresowanie bo jednak gorsze seriale są wydawane w jak Pod Kopuła czy Revolution a po co skoro nie są tak popularne jak Arrow?

ocenił(a) serial na 10
dawid2385

Bo polska to zacofany kraj prawie w każdej kwestii nie ma co sie głowić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones