PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Arrow ze swoim teamem podczas pomocy Tinie w ujęciu jej wroga zabija jego ludzi, jest to dokładnie pokazana, potem zestrzela helikopter, który wybucha, a następnie biegnie do celującej w zabójcę ukochanego Tiny by wygłosić przemowę standardową przemowę że stać ją na więcej, że zabijanie jest złe bla bla bla. Czy tylko ja widzę jakiś podział postaci na te które można zabić bez pierdzielenia Olivera i na te których nie można?

roofireen

Miałem wrazenie, ze on do niej powiedzial..nie badź taka jak ja..
Ale fakt..to nie pierwszy raz kiedy najpierw wybijaja ludzi a pozniej Oliver nagle zaczyna przemawiac o tym, ze zabijanie jest zle..i nie sprawi, ze ktos poczuje sie lepiej.

ocenił(a) serial na 7
roofireen

Cały Arrow nie będę zabijał kiedy nie muszę a gość w helikopterze mógł być zwykłym pilotem , nie mającym nic na sumieniu . A co tam nie zginie wybuchu . A 10 sek później przemowa której nie mogę już słuchać , jak chce to niech go kropnie i po sprawie . Nie było jak 1 sezon Arrow . strzała między oczy i się tego nie wypierał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones