PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 248
ocen
7,3 10 1 63248
Arrow
powrót do forum serialu Arrow
ocenił(a) serial na 6
Raister

Upsss...nie chciałam hahaha :P

ocenił(a) serial na 10
mania19

Wyłącz logikę , potraktuj to jak komedię a będzie dobrze :)

Raister

no wlasnie u mnie ciezko z wylaczaniem logiki :D ale juz skonczylam raczej z tym serialem wiec po problemie haha

ocenił(a) serial na 6
mania19

To też jest jakieś rozwiązanie :P haha

ocenił(a) serial na 10
mania19

Nie obejrzysz trzeciego serialu? W LoT jest ciągły progres. S1 był słaby , s2 dużo lepszy a s3 może być jeszcze ciekawszy? :)

Raister

Dla mnie LoT to nieporozumienie, szkoda kasy na krecenie takich bzdetow, ale to moja opinia. :)

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 10
mania19

No właśnie? Jak? Musisz mieć bardzo mocną psychikę bo gdybym ja np przeczytał że prawdziwi mężczyźni wyglądają jak Curtis to bym chyba w kompleksy jakoweś popadł ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Raister

@Raister: Szczerze, miałem Cię pochwalić, ale powyższym komentarzem "zaorałeś sam siebie".
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Tam nie ma słowa na temat wyglądu fizycznego bohaterki, natomiast pojawia się charakterystyka "prawdziwej kobiety". Lustro nie ma tu nic do rzeczy.

m_lenna

Ten komentarz nie za bardzo miał sens poza tym jeśli lubisz dramaty lub romanse to obejrzy sobie jakieś love story a nie arrow przez fell jest love story tak samo jak flash niezrozumcie mnie źle lubie dobre postacie kobiece ale jeśli są one wciskane na siłe jak felka to jest koszmar najczęściej mam nadzieje że fell umrze razem z wiliamem w przyszłym sezonie razem z iris z flasha

Raister

Ale na boga - troche konsekwencji! Oliver ktory pokonal Rasa - najgrozniejszego czlowieka na swiecie - powinien byc teraz mega wymiataczem. A potrafi dostac wpier... od szeregowego knypka. Z jednej strony pokonuje bez trudu w 10 sekund Malcolma i ucina mu lape, a z drugiej nie potrafi pokonac jakiegos popychadla glownego antagonisty sezonu. Jeszcze brakuje zeby przestal celnie z luku strzelac to bedzie juz totalny downgrade postaci. To mi przeszkadza w tym serialu, a nie Felicity. Moze ona i jest wkurzajaca ale ma takie prawo. Za to braki logiki w fabule sa niewybaczalne. Jak juz koniecznie Oliver musi miec wsparcie to nie dlatego ze sam da sie pokonac (bo powinien byc niepokonany) a dlatego ze np nie moze byc w kilku miejscach jednoczesnie. Wtedy to by mialo rece i nogi.

m_lenna

Kobieto czy ja kiedys napisalam, ze nie lubie zadnej kobiecej postaci w tych serialach? Chyba czasem piszesz sama nie wiesz co i jak ktos nizej napisal rzeczywiscie przydaloby Ci sie puknac w leb.

mania19

PFFFFFFFFFFFFFFFFFF hahahahahaha.gif
Serio to naprawde WYBITNIE zabawne ze akurat ty zwracasz mi uwage ze nie wiem co pisze LOL LOL LOL

Nie zauwazylas ze Cie ignoruje? Jestem nauczona zeby ignorowac ludzi słabych intelektualnie bo to nieładnie znęcać sie nad słabszymi. Czasami pokusa jest jednak ogromna.
Odp. - NIE. Wystarczy mi ze nigdy nie napisalas zebys jakąkolwiek lubiła za to KAŻDĄ KOLEJNĄ obrażasz i krytykujesz i wysmiewasz i w zasadzie chyba tylko po to wchodzisz na to forum. Ja naleze do tej grupy społeczenstwa ktora wie po co ma MOZG i nie trzeba mi pisac wszystkiego WPROST. Wiem ze ty należysz do tej drugiej ktorej trzeba wszystko pisac jak krowie na rowie co (w ogole najsmieszniejsze) sama kiedys napisałas (tak, na twoja niekorzysc mam b.dobra pamiec i tak, mam tez wielki ubaw)

Ty nie rozumiesz 99% wypowiedzi do ktorych sie odnosisz, musi ci byc bardzo ciezko w zyciu. Czy to nie męczące? Być takim wiecznie zdezorientowanym?

Przykro mi ale nie moge Ci pomóc. Nie zaczepiaj mnie więcej. Nawet jak cos odpiszesz to i tak tego nie przeczytam, wystarczy ze na tego posta zmarnowalam 3 minuty swojego zycia. Jest to rozrywka ale jednak znam lepsze. Czuje jakbym kopala leżacego a nie chce miec moralnego kaca.

POzdrawiam, buziaczki i całuski,. Pozdrów Migotke z Doliny Muminków. Moze chociaz ją lubisz.

ocenił(a) serial na 9
m_lenna

BEZ BULWERSY M_lenna

m_lenna

chyba jednak ubawilam sie bardziej od Ciebie czytajac Twoja wypowiedz. Szkoda, ze masz zycie tylko w internecie, ale jakos dowartosciowac sie niektorzy musza :) pozdro

ocenił(a) serial na 9
mania19

zgadzam sie mania19 :)

jan_zdort

dziekuje :)

ocenił(a) serial na 7
m_lenna

Tak ją ignorujesz, że z nią dyskutujesz.
Hehehe

szuler2

Gdzie? Nie dyskutuje z nią. Wyłączyłam sie z tego czegos jakis czas temu i nawet tego nie czytam. Zasługuje na lepszych "forumowych przeciwników" niz takie cos. Zasługuje na takich co nie naśmiewają sie z bohaterek inwalidek bo niby po co im szpilki, albo używają takich słów jak "czarnuch" i "pedał" w normalnej konwersacji międzyludzkiej...

Albo przynajmniej na takich co używają mózgu.
Z drugiej strony..gdyby używali mózgu pewnie nie byliby moimi "forumowymi przeciwnikami"

szuler2

A tam marudzisz :)daj dziewczynie sie chociaz w internecie nacieszyc :D

m_lenna

wątpie że obiektywizm jest twoją mocną stroną

m_lenna

O bosze przenajświętszy feministka ze swoją krucjatą... przez takie osobniki jak Ty feminizm jest jednym z najbardziej wyszydzanych tematów społecznych internetu. Wszędzie przedkładasz swą nienawiść do mężczyzn nad umiejętność racjonalnego i logicznego myślenia. Jesteś jak ta Felicity - histeryczka jakich mało - może dlatego ją tak uwielbiasz? Dla Twojej informacji Felicity jest mocno nienawidzoną postacią w równym stopniu przez kobiety jak i mężczyzn. Dla Twojej informacji również, gdy już ostro leciał na nią hejt na forach to ja, O ZGROZO jako mężczyzna, jeszcze ją lubiłem, do czasu oczywiście, gdy nawet mnie zaczęła irytować. A teraz piszę o tym autentycznie szczerze nie próbując Ciebie obrazić - według mnie powinnaś udać się na terapię, masz ewidentny problem z mężczyznami i powinnaś go rozwiązać, jeśli chcesz wieść szczęśliwe życie.

m_lenna

A ja nie znosze Felicity za to, że na SIŁĘ związali ją z Oliverem, aby rozentuzjazmowane nastolatki teraz piszczały że Olicity wróci. Jestem za kanonem komiksu,, więc za Green Arrow i Black Canary, a tam jakiejś pożal się Boże histeryczki Felicity nie ma. Serial przestalam oglądać po 3 sezonie, bo Felicity to jedna z najbardziej irytujących postaci rujnująca ten serial. To już Thea jest mniej irytująca.

jan_zdort

Bo jest irytująca. W pierwszych dwóch sezonach dało się to jakoś przeżyć, ale im dalej tym gorzek.

@m_lenna puknij się tam w łeb.

ocenił(a) serial na 7
jan_zdort

Zobacz na Curtisa w odcinku 5x19. To jest męska wersja Felicity. Jak nie przeszkadzaja ci niesmieszne żarty wpychane na siłe nie adekwatne totalnie do sytuacji to Felka nie bedzie ci przeszakdać.Ja nie mam nic przeciwko co do żartów ale one powinny być naturalne. Ludzie już tak nie narzekają na Felke jak kiedyś bo scenarzyści pozbyli się tego elementu (lub go ograniczyli) bo Curtis jest teraz taką postacią więc po co nam 2 takie same.
No i te jej "programowanie". Studiowałem informatyke i wiem że to tak nie wygląda...<not even close> wiem ze to wina scenarzystow a nie aktorki ale takie żenujące sceną lecą na jej konto bo ona to robi na ekranie. W 3cim i w 4tym sezonie absurd gonił absurd (programowanie tabletem samolotu wojskowego w 20 sekund gdzie ninja wokół atakują i rzucają shurikenami). Cięzko jest nam teraz po tym co zobaczyliśmy nagle zmienić zdanie co do jej postaci mimo ze w tym sezonie nie jest taka zła (jest ale nie ąz tak bardzo jak kiedyś).
I nawet nie będe wspominał o Olicity bo chyba wszyscy mają podobne zdanie co do tego nie wypału. Dlatego scenarzyści z tego zrezygnowali.

jan_zdort

Ja ją uwielbiam... jest jedną z lepszych postaci i nie wyobrażam sobie Arrow bez niej.

ocenił(a) serial na 7
jan_zdort

Felicity po prostu zniszczyła ten serial, postać stała się bardzo irytująca...
A, no i jeszcze aktorka, która nie potrafi odegrać scen płaczu, wygląda to żałośnie.

Goku_from_DBZ

Goku co Ty tu robisz? przerwa w turnieju? :D

ocenił(a) serial na 7
mania19

Zanim się turniej zacznie to ze 20 odcinków jeszcze będzie

szuler2

A widzisz,, tak to jest jak sie nie jest na biezaco ;)

ocenił(a) serial na 9
jan_zdort

OK TEN POST TO JAKAŚ WIELKA KŁÓTNIA JAKIEJŚ FEMINISTKI DO PRZESADY VS INNI

ocenił(a) serial na 7
jan_zdort

no i widzisz co narobiłeś ? xDDD

ocenił(a) serial na 9
coolerss

nie taki był zamiar
heh

jan_zdort

A nie przejmuj sie :) przynajmniej posmiac sie mozna z co niektorych

ocenił(a) serial na 7
mania19

W USA to całe SJW to normalka, gdzie feminazistki robiły protesty bo światła na pasach przedstawiają postać mężczyzny a nie kobiety, TO NIE ŻART.

szuler2

Skad one sie biora?

ocenił(a) serial na 6
mania19

Jak to mówią idiotów nie sieją, rodzą się sami :P

amirta21

no ja np. nie czaje niektorych kobiet z tym rownouprawnieniem :) po co sie pchac np. do kopalni pracowac albo do strazy pozarnej?
uwazam, ze nie do kazdej pracy kobiety sie nadaja

ocenił(a) serial na 6
mania19

Powiem szczerze, że ja już dawno przestałam starać się je zrozumieć :-)

amirta21

Gdzies czytalam, ze feministki chca chodzic na golej klacie jak mezczyzni, ja tam bym nie chciala zeby mi cycki juz calkiem do pepka zwisaly :D

ocenił(a) serial na 6
mania19

Hmm może chcą chodzic z gołą klatę jak mężczyźni, bo są tak samo płaskie jak oni... :-P

amirta21

Co nie znaczy, ze to estetycznie wyglada :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

Co prawda to prawda :-)

ocenił(a) serial na 7
mania19

Jak znasz angielski to obejrzyj to https://www.youtube.com/watch?v=zP-lpEOVcmY feministki twierdzą że nazywanie karmienia dziecka piersią czymś naturalnym jest obraźliwe. JA PIER.....!

ocenił(a) serial na 7
mania19

Jak nie chcą zatrudnić kobiety w straży pożarnej to nie dlatego że ktoś jest seksistowski tylko dlatego że kobieta może nie dać rady np. wynieść człowieka ważącego powiedzmy powyżej 80kg, ubrana w ciężki kombinezon z butlą na plecach z płonącego budynku.
Cały strój waży od 12 do 15 kg, wraz z butlą z tlenem i maską około 20 kg. Jestem ciekaw która feminazistka dała by radę ;)

ocenił(a) serial na 7
mania19

Teraz "Dzień matki" jest obraźliwy dla liberałów https://www.youtube.com/watch?v=NIOxYnswR2g Ta Ameryka to jeden wielki szpital psychiatryczny, tyle że pacjenci są lekarzami skoro to normalne że na facebooku jest ponad 70 genderów(płci) do wyboru. Tam możesz się identyfikować( i tu nie żartuję) seksualnie jako helikopter szturmowy. Wiedząc to wszystko, wszystkie te niedorzeczne absurdy jakie widzieliśmy w 3 i 4 sezonie Arrow czy od połowy 2 sezonu do teraz we Flashu, w Ameryce niekoniecznie są absurdami bo im głupsza fabuła tym większa oglądalność.

szuler2

czasem naprawde nie wiem skad sie niektorzy urwali bo na pewno nie z choinki :D
nawet nie wiem jak to skomentowac :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szuler2

a tam wystarczy, ze uzyjesz slowa ,,czarny" mowiac na murzyna to jestes rasista to nawet lepiej o tych pseudo feministkach nie myslec co wymyslec potrafia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones