Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 6 Arrow Sezon 6, Odcinek 9
Odcinek Arrow (2012-2020)

Różnice nie do pogodzenia

Irreconcilable Differences 42m
7,7 386
ocen
7,7 10 1 386
Arrow
powrót do forum s6e9

S06e09

ocenił(a) serial na 10

I jak sie podobał co ? Mi ani troche ślub bla bla bla bla bla i ten Cayden James przeciwnikiem sezonu ehh o co temu typowi w ogóle chodzi żeby miasto zniszczyć bo co i jeszcze ta zbieranina na końcu śmiać mi sie chciało. I jeszcze to wyrzucanie z team Arrow żeby w następnym odcinku wszyscy wrócili bo jakieś przemowie

ocenił(a) serial na 7
TyrionLanister

Dokładnie

ocenił(a) serial na 7
TyrionLanister

Arrow skończył się dawno temu. Cały ten sezon to parodia i telenowela, a ten odcinek przekroczył już wszystkie normy absurdu. Akcja przy wymianie urządzenia na Lanca... wszyscy żołnierze uzbrojeni po zęby kontra samotny Arrow. W jednej scenie mają broń po chwili nikt nie ma broni i wszyscy uparcie walczą na pięści... no ludzie i tak wygląda cały sezon. Wild Dog zdradził, dodatkowo spaprał temat w hangarze. Oliver za to go wyrzucił, ok nie dziwie się bo nie raz odstawiał numery. Według mnie Rene uparcie chciał zostać w teamie, ale powinien z czystej przyzwoitości sam odejść. Następny klient Myster Tyryfik. Słuchanie jego wymuszonych beznadziejnych tekstów przez cały sezon przyprawia o wymioty, choć przez ostatnie 2 odcinki w końcu się zamknął (chyba w produkcji się zorientowali). Ile można słuchać tego p.......... A w tym odcinku to ręce opadają pod ziemie, obraził się że go namierzali i tak po prostu odszedł z byle jakiego powodu? Hahahaha gorszej żenady nie da się wymyślić. I ostatnia już artystka Dinach D. kanaruś. Puściła Vigilanta, utrzymuje z nim cały czas kontakt telefoniczny, spotyka się z nim po kątach i nikomu o tym nie mówi mimo że ten chciał wybić cały team Arrow. I co? I nic się nie stało, wszystko jest cycuś gituś. Na końcu jeszcze prawi o zaufaniu i też odchodzi bo już nie wierzy w Olivera.... hahahaha takiego głupiego gadania dawno nie słyszałem. Najwyższa pora aby zakończyli tą farse i skończyli na tym sezonie bo aż trudno sobie wyobrazić co by było w kolejnych epizodach. Kurde nawet nie mam zamiaru sobie wyobrażać

ocenił(a) serial na 10
maniekmrs

Ze wszystkim sie zgadzam może Slade jeszcze uratuje ten sezon zobaczymy

ocenił(a) serial na 7
TyrionLanister

Tego trupa już się nie da uratować. Nawet Crisis on Earth X wypadł bardzo słabiutko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones