Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 7 Arrow Sezon 7, Odcinek 11
Odcinek Arrow (2012-2020)

Grzechy przeszłości

Past Sins 42m
7,6 250
ocen
7,6 10 1 250
Arrow
powrót do forum s7e11

S07E11

ocenił(a) serial na 8

10/10!
...tyle by ten odcinek otrzymał, gdyby symulacja Curtisa okazała się rzeczywistością. Odcinek beznadziejny, ale ta jedna scena byłaby moim faworytem sezonu (a może nawet serialu), ale nie...
-wątek Olivera i Emiko potraktowany jako trzecioplanowy
-wątek Laurel (a teraz jeszcze Dinah) śmieszny, sztuczny, przewidywalny. Laurel sprawdza się jakoś postać drugoplanowa, ale gdy Katie dostaje większą rolę wychodzą jej braki umiejętności w aktorstwie
-Villain tygodnia - co to ma być - Flash? Również przewidywalne, a wątek Olivera jako członka policji kompletnie się nie sprawdza.
Chyba najgorszy odcinek tego sezonu. 2/10
P.S. Kiedy ukaże się ta zapowiada scena brutalności, na którą ledwo co dostali zielone światło? Tyle o tym Amell trąbił...

ocenił(a) serial na 7
Meximax

poprzedni odcinek wg mnie gorszy.
Ze wszystkim się zgadzam. Villain odcinka to jakiś żart chyba. Czemu sam go nie zabił skoro miał broń przy sobie na tym komisariacie ? Widze że ostatnio nic się kupy nie trzyma.
Jak zobacyzłem jak Curtis umiera...ahhh jaka piekna scena. Potem oczywiscie wszystko musieli zepsuć.
Jak mogli zagrać na moich uczuciach w taki sposób ?! Swoją drogą jak ta technologia w ogóle działa ? A no tak przecież nic nie ma sensu.
No i Olivier to syn roku oficjalnie. Sprzedać tak właśnego ojca. Co za kretyn !

Meximax

Mam podobnie, jak @coolerss - poprzedni odcinek był dla mnie gorszy. Nie mniej dalej słabizna po tym crossoverze i hiatusie.. liczyłem na wiele po tej akcji jeszcze sprzed crossovera, że Oliver w policji to będzie COŚ, że Dragona nie będzie (XD), że Curtis kopnie w kalendarz skoro nie był wspominany przez future Dine (cholera, jakie to było piękne w tym odcinku.. do czasu *X*).. Swoją drogą wątek Olivera i Emiko faktycznie zajebiście zrobiony - początek i koniec odcinka to 2 rożne byty BO w trakcie odcinka wyszła akurat sprawa ochroniarza, Oliver się przyznaje publicznie blabla i zmiana tematu u Emiko.. Rulorze, widzisz i nie grzmisz. Jak tak dalej pójdzie to łopatologicznie będziemy mieć nową 'rodzinę' na koniec sezonu.. O 'złoczyńcy' odcinka szkoda pisać.. no może oprócz tego, że był to ciekawy pomysł na odświeżenie tego motywu z ochroniarzem ale wyszło jak wyszło...

"P.S. Kiedy ukaże się ta zapowiada scena brutalności, na którą ledwo co dostali zielone światło? Tyle o tym Amell trąbił..."
Ledwo co? Znaczy, że nie dawno czy coś? :) Bo odpisałbym normalnie, że najbardziej brutalne sceny mamy za sobą, te z Oliverem w więzieniu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones