PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 893
oceny
7,7 10 1 15893
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

Nie ma drugiego takiego

ocenił(a) serial na 10

Nie ma drugiego takiego serialu jak Ash. Brak kontynuacji jest wielką krzywdą dla fanów, Jak zwykle wygrywa po prostu pieniądz. Niestety, prawdopodobnie już nigdy nie zobaczymy nowych odcinków. Serial jest lekki, łatwy i przyjemny, taka rozrywka po ciężkim dniu. Raczej tylko dla fanów serii. Miałem wrażenie że w ostatnim odcinku Bruce Cambell był wyraźnie smutny, jakby wiedział że nie będzie kontynuacji. Ten tekst z piwem w ręce że nikt go nie chce oglądać itp. Dostrzegłem tam kilka scen które wyraźnie wskazywały na swoiste żegnanie się z widzami, pomiędzy wierszami oczywiście. Szkoda że to koniec choć z drugiej strony kto spodziewałby się 30 lat temu że w ogóle powstanie serial? Jak go oglądałem z przyjemnością. Jest tam wiele kultowych scen i powiedzonek które staną się klasyką. Świetną robotę wykonali oświetleniowcy. Ogólnie jest tam sporo czarnego humoru, szybka akcja, dużo krwi, świetne zdjęcia,,jedyna w swoim rodzaju historia z wyjątkowym pierwszoplanowym aktorem. Polecam bo jest mega !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones