PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104704}

Atomówki

The Powerpuff Girls
6,5 20 773
oceny
6,5 10 1 20773
7,1 7
ocen krytyków
Atomówki
powrót do forum serialu Atomówki

widziałem dziś jeden z odcinków i niestety brakuje mi głosów Edyty Jungowskiej, Jolanty Wilk i Beaty Jankowskiej - Tzimas w roli Atomówek :(

ocenił(a) serial na 5
Terrax

Potwierdzam.
Oczywiście musi być Joanna Pach..
Głosy atomówek jeszcze da się znieść jeśli pominąć sentyment.. ale postacie drugoplanowe to tragedia.. szczególnie Księżniczka ma za stary..

ocenił(a) serial na 7
pewupe

po za tym niepotrzebnie fabuła została zrobiona od nowa, to moim zdaniem zabiło przyjemność oglądania - przynjamniej dla mnie jako weterana, który pamięta doskonale animacje z lat 90-tych

ocenił(a) serial na 5
Terrax

Cóż, atomówki nigdy ni były jakieś super, ale ta nowa pozbawia sie elementów, które były charakterystyczne. Chociaż mogło być gorzej - był jeden odcinek w totalnie innej grafice i animacji.. to była masakra.

ocenił(a) serial na 9
Terrax

no i nie ma narratora

ocenił(a) serial na 5
Terrax

Dubbing coraz bardziej mi przypomina parodie dubbingu na youtube..

ocenił(a) serial na 7
pewupe

dziś obejrzałem kolejny odcinek wraz z moim rodzeństwem, które pamięta stare odcinki "Atomówek", jednoznacznie stwierdzili, że to jakieś jaj są a nie serial, bo fabułą przypomina "Teen Titans: GO", szczególnie rozwalił Nas moment kiedy potwór miał się pojawić - został wezwany jak się wzywa przez telefon taksówkę - po tej scenie stwierdziłem jedno: "Co oni k***a zrobili z klasyką dzieciństwa ?!!!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones