PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 742
oceny
8,4 10 1 33742
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Epizod o magii Krwi i kobiecie więzionej przez naród ognia która nauczyła się tkać magię krwi był przerażający mając lat 20 oglądając ten epizod po zmroku kilkakrotnie wywołuje gęsią skórkę... mocno zapada w pamięć, tak przy okazji kto podkładał głos tej wiedźmie był tak dopasowany że dodatkowo budował klimat.

filmmaniak_3

Odcinek był bardzo klimatyczny.. A aktorka podkładająca głos Hamie to Tress MacNeille

ocenił(a) serial na 9
filmmaniak_3

pamiętam, że pierwszy raz oglądałam to mając 9lat i byłam przerażona, po dziś dzień zostaje takie grrr. Ale pomysł na wątek świetny.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Mam to samo...

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

o tak to było straszne

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Ooo tak! Animacja tylko potęguje wrażenie, bo wygląda to tak jakby osoba była opętana przez demona (i w sumie można by powiedzieć, że tak jest).

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Ten odcinek to idealna zamknięta całość, graficznie i dźwiękowo sprawia, że można się wczuć i faktycznie przerazić...

ocenił(a) serial na 10
AvatarRoku

Ale na tym odcinku kończąc legendę można by u dzieci wywołać traumę.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Fakt, oglądając odcinek osobno, jednocześnie nie znając reszty można wysnuć błędne wnioski o serii

filmmaniak_3

Więc skoro Magowie Wody mogą tkać każdą ciecz w tym krew


To pozostali powinni:

Magowie Ziemi- magia kości
Magowie Ognia- manipulacja temperaturą ciała przeciwnika
Magowie Powietrza- Wysycanie komuś powietrza z płuc

clarabella12

Nie wiem jak wy ale ja doceniam to że Katara została oszukana przez własny naród
( Hama jest z Południowego Plemienia Wody)

I tutaj po raz drugi pojawia się jej jedna z największych wad - chęć pomocy aż do łatwowierności ( Jet , Hama)

Czasem się zastanawiam czy Hama nie jest jej Babcią od strony matki a ta dziewczynka we wspomnieniach Hamy to nie Kanna a Kya ( dla zapominalskich zamordowana matka Sokki i Katary) jako dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones