Awatar: Ostatni władca wiatru (2024)
Awatar: Ostatni władca wiatru: Sezon 1 Awatar: Ostatni władca wiatru sezon 1, odcinek 4

W mrok

Into the Dark 56m
6,7 313
ocen
6,7 10 1 313
Awatar: Ostatni władca wiatru
powrót do forum s1e4

Znów zmiana historii oryginału na bajkę LGBTQWERTYENTERHD4K+.

frostiej

Możesz wyjaśnić? Nie pamiętam co było w oryginale.

ocenił(a) serial na 6
Draco_2511

Z postaci LGBT pojawiły się tu tylko Oma i Shu, które są lesbijkami. W oryginale Shu był chłopakiem

Kate_Smith

Właśnie o to chodzi. Trzeba na siłę dokonywać zmian w oryginale, zamiast trochę się wysilić i stworzyć superbohatera geja, który ma super moc zmiany płci po klaśnięciu dłońmi. Po co przerabiać wszystko na wersję poprawną mniejszościowo?

ocenił(a) serial na 6
frostiej

U netflixa to już staje się normą. Ja bym się cieszyła, że jest są to postacie ledwo zauważalne i łatwo o nich zapomnieć.Powiem więcej, czytałam trochę tych opini o serialu i są takie osoby, które nawet tego nie zauważyły

ocenił(a) serial na 3
frostiej

Serio… to jest twój największy problem, to jesteś śmiesznym. Większym problemem to jest obsranie konstrukcji całej tej historii. A w Omashu zrobili burdel w burdelu, napchali wątków ile się dało a to co najważniejsze było czyli lekcje Bumiego zniszczyli. A ty się czepiasz o jakiś mikroelement historii… mnie też już wku*wia zmienianie orientacji postacią, a sam do tej społeczności należę, ale tu to naprawdę nie było przesadne… jakby z Sokki zrobili geja czy coś to rozumiałbym oburzenie ale to naprawdę jest nieznaczący wątek histori na 5 sekund odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones