PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800863}

Błękitna planeta II

Blue Planet II
8,1 1 162
oceny
8,1 10 1 1162
Błękitna planeta II
powrót do forum serialu Błękitna planeta II

Zdjęcia są fenomenalne. Ukazano również nowe rejony wód ziemskich, więc z jakiej racji aż tak zaniżona ocena?

ocenił(a) serial na 10
LukeInside

Tak jest jak się ogląda na 14 calach w AVI

marek_section8

imdb 9,3/10, 9 952 głosów, 12. miejsce w rankingu seriali.

jakoś Planeta Ziemia 2 czy Kosmos mają świetną ocenę na filmwebie, więc dziwne, że ten serial tak niską.

ocenił(a) serial na 9
_Bunuel_

Możliwe, że to przez małą popularność u polskiej widowni. Napisy już są dostępne w internecie, ale po samych liczbach pobrań widać, że nie ma zbyt dużego zainteresowania.

PrologPL

wydaje mi się, że powodem jest to, że te seriale są bardzo do siebie podobne. najbardziej znana jest "Planeta Ziemia" i reszta seriali jest podobnych do niej. ostatnio oglądałem "Życie" z 2009 i w sumie to wyglądało jakby to były kolejne odcinki Planety Ziemi (nawet pare scen było tych smych). więc w sumie warto zobaczyć Planetę Ziemię i Kosmos, a te wszystkie Błękitne Planety czy Życie to ewentualnie, bo i tak to jest zlepek scen. Kosmos wyróżnia się na tle naukowym.

ocenił(a) serial na 9
_Bunuel_

Między pierwszą częścią (czy też sezonem) Błękitnej planety, a jej kontynuacją jest 16 lat różnicy. Druga część to zupełnie nowe historie, ujęcia i ciekawostki — po prostu coś nowego. Pod koniec każdego odcinka pokazują ekipę nagrywającą i pokrótce w jaki sposób pracowali oraz z jak nowoczesnym sprzętem. Często i ta porcja odcinka jest równie zdumiewająca co prezentacja nieustannie zaskakującej natury — w przypadku Błękitnej Planety, tej podwodnej. Cały sezon był wypełniony świeżymi odkryciami w rodzinie morskiej fauny, niejednokrotnie właśnie dzięki twórcom Błękitnej Planety II.

Dla mnie tajemnice odkrywane w tym serialu były czymś zupełnie nowym i każdy odcinek nieustannie mnie zaskakiwał. Być może za mało widziałem tego typu seriali, być może za mało wiem o temacie. Jednakowoż polecam ten serial znajomym i żadna osoba nie była zdumiona i zachwycona po seansie :)

ocenił(a) serial na 9
PrologPL

*Podwójna negacja moją zgubą. Końcowe wyrażenie należy czytać "(...) i każda osoba była zdumiona (...)".

PrologPL

mi chodzi, o to, że jakby zebrać te wszystkie seriale to po prostu każdy kolejny wygląda jakby był kolejnym sezonem serialu przyrodniczego zrobionego przez bbc. teraz zacząłem oglądać "Africa" z 2013 i koncepcja tworzenia jest taka sama jak w reszcie. to po prostu może się znudzić, najlepiej to pooglądać do niedzielnego obiadu z całą rodziną.

ocenił(a) serial na 9
_Bunuel_

To prawda, może się znudzić. Dlatego jak i w uprawie, diecie tak i w kinomanii ważne jest urozmaicenie :)

ocenił(a) serial na 9
marek_section8

I RIP'y po 350 MB.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones