serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Babilon Berlin

Babylon Berlin
2017
45m
8,0 7 591
ocen
8,0 10 1 7591
8,8 4
oceny krytyków
Młody komisarz z Kolonii przyjeżdża do Berlina, aby rozwiązać sprawę szantażu wysoko postawionych polityków. więcej mniej
Babilon Berlin zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Europejska Nagroda Filmowa (od 1997)
Serial zdobył nagrodę Europejska Nagroda Filmowa (od 1997) oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Babilon Berlin
Spot nr 1 (sezon 3, polski)
nr 1 (sezon 3, polski) 2021-01-04T08:50:47 https://fwcdn.pl/webv/61/05/56105/56105.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/12/737412/babylon_berlin.vp9.1080p.webm

Akcja serialu "Babylon Berlin" dzieje się pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku w Berlinie, mieście zabawy i grzechu, bezprawia i nieograniczonych możliwości. Berlin to tętniąca życiem metropolia, miejsce, w którym ambitni i utalentowani mają szansę osiągnąć sukces. Ale pod błyszczącą, rozwibrowaną powierzchnią całe masy ubogichAkcja serialu "Babylon Berlin" dzieje się pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku w Berlinie, mieście zabawy i grzechu, bezprawia i nieograniczonych możliwości. Berlin to tętniąca życiem metropolia, miejsce, w którym ambitni i utalentowani mają szansę osiągnąć sukces. Ale pod błyszczącą, rozwibrowaną powierzchnią całe masy ubogich mieszkańców walczą o lepsze życie. To jest czas zorganizowanej przestępczości i narastania politycznych ekstremizmów. Dawna władza jeszcze nie złożyła broni, a już nowe, straszniejsze demony zaczynają dochodzić do głosu. Mieszkający w Kolonii młody i pracowity policyjny inspektor Gereon Rath (Volker Bruch) zostaje wysłany do centrali w Berlinie. Jego szefem jest Bruno Wolter (Peter Kurth), lojalny i troskliwy kolega, który ma swoje sekrety.

na podstawie
Volker Kutscher (książka)
studio
ARD Degeto Film (koprodukcja) / Beta Film (koprodukcja) / Danmarks Radio (DR) (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Babylon Berlin
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Berlinie i Poczdamie (Niemcy).
Okres zdjęciowy do:
- I i II sezonu serialu trwał od 17 maja 2016 roku do 30 stycznia 2017 roku;
- III sezonu serialu trwał od 4 listopada 2018 roku do 9 maja 2019 roku;
- IV sezonu serialu trwał od marca do 17 września 2021 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Niemcy rozrywane przez demony faszyzmu i komunizmu, klęska socjalizmu, seryjni mordercy, początki pornobiznesu i nie radzący sobie z tym policjanci z obyczajówki i JAZZ! Cały ten JAZZ! - PORYWAJĄCE!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Smutno mi, to już koniec serialu. Rewelacyjnego serialu !

Wgniata w fotel!

ocenił(a) serial na 9

Realizacja niemalże kinowa! Wspaniałe scenografie, kostiumy, zdjęcia, montaż, doskonałe aktorstwo nieopatrzonych aktorów, no i ta muzyka, piosenki, co za energia! Świetna robota!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones