PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811679}

Baki

6,6 1 161
ocen
6,6 10 1 1161
Baki
powrót do forum serialu Baki

Baki to genialne anime shounen.

Cały czas ktoś ze sobą walczy. Animacja jest perfekcyjna, wszyscy bohaterowie mają jakaś swoją historię.
Na początek polecam BAKI z netflixa a dopiero potem grappler baki z 2001 które opowiada wcześniejszą historię.

ocenił(a) serial na 4
auranoir85

Czy dialogi na wersji z netflix są dobrze przetłumaczone? Bo czasami mam wrażenie jakby jakiś totalny de** to tłumaczył, co druga rozmowa w tej bajce nie ma sensu(sezon 2), jeszcze w pierwszym sezonie to trzymało się jakoś kupy, ale drugi sezon to jakaś padaka. Co do animacji się zgodzę, świetnie zrobiona, szkoda tylko, że scenariusz i dialogi takie spaprane.

auranoir85

Bardzo fajny serial, ale zawiodą się na nim Ci, którzy szukają ciekawej fabuły. A ja właśnie ostatnio takiego czegoś bardzo potrzebowałem, takich właśnie przerysowanych walk i całkiem ciekawych, oryginalnych postaci. No i brutalne walki też się nie każdemu spodobają.

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

jak dla mnie fabuła jest całkiem ok, w grappler baki, w tym nowym z netflixa faktycznie o niej zapomnieli ;)

ocenił(a) serial na 8
auranoir85

Zdecydowanie polecam najpierw obejrzeć dwa sezony zanim przejdzie się do serii z Netflixa. Inaczej to przecież bez sensu. Nie bez powodu jest to kontynuacja.
A co do fabuły, to z założenia ten trzeci sezon miał skupić się na specyfice formy i postaciach, w ogóle nie na budowaniu złożonej fabuły. Mam wrażenie, że autor chciał tutaj sobie po prostu trochę zaszaleć. Szkoda, że większość recenzji ocenia tę serię tak powierzchownie.
W każdym razie o wiele lepsza jest manga, którą uważam wręcz za wyjątkową i nietypową sztukę. Anime nie potrafiło tego oddać. Być może Baki powinien pozostać dla ludzi właśnie w wersji czytanej.

auranoir85

Proszę obejrzeć serię Fate, tam walki są zaanimowane perfekcyjnie

auranoir85

Xdddddddd

ocenił(a) serial na 10
wojtekzaniewski999

:ddddddddddddddddddddddddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones