PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410838}

Baranek Shaun

Shaun the Sheep
7,4 10 232
oceny
7,4 10 1 10232
8,3 3
oceny krytyków
Baranek Shaun
powrót do forum serialu Baranek Shaun

Gdy pracowałam w Londynie miałam z nim nawet kapcie he he he. Teraz to obowiązkowa pozycja dla moej młodszej siostry i mojej mamuśki , które czekają na tą dobranockę cały tydzień ja obejrzałem jescze w oryginalnej wersji językowej chociaż włąścwie język owieczek i baranków jest międzynarodowy :)

Madelleinne

Ja też lubię tę bajkę, jeśli ktoś jej nie zna powinien ją obejżeć

peperoni92

jeżeli ktoś nie lubi Shaun'a to znaczy, ze po prostu do niego... nie dorósł :)))

Madelleinne

A ja mam już prawie 25 lat i nie wstydzę się przyznać, że uwielbiam oglądać Shauna:))))

ocenił(a) serial na 9
Madelleinne

" i ze spusczoną głową "

czemu ?

użytkownik usunięty
shamar

Pewnie patrzył na te kapcie.

Madelleinne

Jak na razie moja ulubiona bajka :D

ocenił(a) serial na 9
Makaronia

a ja jestem tu najstarszy i baranka i bez spuszczonej głowy przyznaję, że mogę oglądać baranka bez końca,
bardzo się cieszę że zaraziłem nim dzieciaki znajomego i siostrzeńców,
beeeeeee

ocenił(a) serial na 10
Chris_Sharma

24 lata i jakoś mi nie wstyd, świetny humor i postacie. jeśli ktoś marudzi najwyraźniej nie oglądał

ocenił(a) serial na 10
zgliszcz

Ja również bez wstydu przyznaję się, że oglądam. Jest to tak śmieszna i tak dobrze zrobiona bajka, że można ją śmiało polecic. Bez przemocy, różni się od pokemonów i innych takich wynalazków.
Chciałabym obejrzec każdy odcinek.

ocenił(a) serial na 9
Mirash

22 i lubię;-D

ocenił(a) serial na 10
zgliszcz

28 lat i ani krzty wstydu :)

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

21 na karku a szaleję za tą bajką, a najbardziej za malutkim Timim :)

Madelleinne

Uwielbiam Shauna !!! Mój syn też :)

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

Wiek tutaj nic do rzeczy nie ma, ponieważ ta animacja jest bez ograniczeń jakichkolwiek :) Bo "Baranek Shaun" jest po prostu rozbrajająco zabawny i tyle. Nie ma tu nic dziecięcego, ani nic dorosłego, nic, co pozwalałoby go wrzucić do jakiegokolwiek "wiekowego" worka :)

ocenił(a) serial na 9
Martinezzz

A jednak... na przykład odcinek z odchudzaniem jest świetną parodią "Rocky'ego" . Dla dziecka nie do wychwycenia. Podobnych smaczków jest mnóstwo. Ale fakt - serial jest uniwersalny. Oglądamy z synem do upadłego ;)

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

Ta bajka jest genialna. Uwielbiam :D

ocenił(a) serial na 9
Madelleinne

22 lata a Shauna uważam za rewelacyjną bajkę

ocenił(a) serial na 8
johnmalkovich4

Przebijam chyba wszystkich, 43 lata, i biję pokłony przed Shaunem.

okonsandacz

z żoną i dzieckiem w sumie mamy 79 lat;-))). Bajka genialna. Wszyscy ją oglądamy

ocenił(a) serial na 9
Madelleinne

Ja zaczęłam oglądać baranka ze względu na moją 2-letnią córkę, zaczęło się wszystko od Timmiego. Córka zerka na ekran od czasu do czasu, za to mąż...-wystarczy powiedzieć, że dziecko nie jest w stanie oderwać go od telewizora;)

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

Mam 30 lat i jest to jeden z moich faworytów;)) Jestem wdzięczna córce że dzięki niej odkryłam Shaun'a! :))

ocenił(a) serial na 8
Kate_2

33 !!! i z 2 letnia córka ogladamy!!!!

ocenił(a) serial na 9
Madelleinne

Mam 33 i tez go uwielbiam :)

Madelleinne

Mam 32 i też oglądam :D

Madelleinne

HAHA Dinozaur 29 lat i uwielbiam tą bajkę. Ma w sobie tyle śmiesznych scenek ze czasami się dziwie do jakiej grypy wiekowej ta bajka jest kierowana

użytkownik usunięty
Madelleinne

22 i też uwielbiam oglądać! :)

24 i też czasem obejrzę. :D

Madelleinne

Spokojnie. W przyszłym roku stukną mi cztery dychy i też oglądam :D i ciągle tak samo mnie śmieszy :D

Madelleinne

Ja mam 28 lat i oglądam. Dzięki mojemu siostrzeńcowi, którego raz pilnowałem.

Madelleinne

haha ja mam 38 i uwielbiam go oglądać :) moje dziecko zresztą (dzięki mnie) także

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

mam 19 i się nie wstydzę :)

ocenił(a) serial na 9
Madelleinne

mam lat 3 x tyle co Ty i upajam się barankiem, jest rewelacyjny bez ograniczenia wiekowego, potrafi wprawić w dobry humor na cały dzień,

użytkownik usunięty
Madelleinne

@Madelleinne Na dzień dzisiejszy masz 29 lat, ale myślę, że Shaun ma dalej miejsce w Twoim życiu, czyż nie? Mylę się? Jestem od ciebie ciutkę młodsza, ale "Baranek..." jest dla mnie nie tyle bajką, co "poprawiaczem" humoru ;D

ocenił(a) serial na 10
Madelleinne

Ja mam 29, i od wczoraj mamy z mężem maraton Shauna :D dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych kreskówek, fajnie się ogląda bez względu na wiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones