PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 644
oceny
4,2 10 1 16644
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

1/10 i szkoda pisać cokolwiek więcej na temat tego rakotwórczego "dzieła".

Milten68

Widzę inspirację Mieciem

Milten68

Zgadzam się cienizna ogląda od wczoraj i tutaj prawie nic ciekawego się nie dzieje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ikswohceicjow

Kiedyś to był dobry serial, ale jest coraz gorzej.

Milten68

Ludziska lubią kiepskich, "barwy nowotworu" na wspólnej czy inne klany i tańce na lodzie, wodzie i na sianie.
Ale taki film jak "Mulholland Drive" to Ci zjadą na maxa bo nie zrozumieli o co kaman .... no i jak to kiedyś pisałem nie podskoczą powyżej tej rakotwórczej patoli serialowej.

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 4
Milten68

Najlepsze są paradokumenty Polsatu i TVN.

ocenił(a) serial na 1
Milten68

ten serial to nowotwór, dzisiejszy odcinek z 18.11.2019r.to wytwór chorej głowy, kobiecie po ciężkiej operacji nowotworowej, aktor od którego dostała nasienie i ma z tego dziecko mówi , że zaginęła jej córeczka i może została wykorzystana seksualnie, panie Rolicki jak można się zgodzić zagrać aż takiego debila, i gra pan jakby się panu pampersy wypełniły

ocenił(a) serial na 1
Milten68

Jak Ci aktorzy grają? Ten serial to jak rozmówki dla obcokrajówców. Dno fabularne!!! No ale grunt, że kasa leci dla aktorów i całej ekipy, prawda? Fajnie jest w Warszawce.

ocenił(a) serial na 1
Milten68

Racja. Nie oglądam tego tworu, ale widziałem tylko okazyjnie parę odcinków będąc u dziadków. Nie dobrze mi było jak to oglądałem. Aktorstwo cienkie jak barszcz.
Ten serial chyba tylko emeryci oglądają.

użytkownik usunięty
Pablo99_2

Kiedyś to był naprawdę dobry serial, ale ostatnio tylko Rysie srysie itd. Masakra! Porzuciłam oglądanie od pożegnania Stefana i dobrze mi tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones