Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 3 Bates Motel Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Śmierć w rodzinie

A Death in the Family 43m
7,7 560
ocen
7,7 10 1 560
Bates Motel
powrót do forum s3e1

Odcinek 3x01

ocenił(a) serial na 8

A ten znowu zabił ładną kobitkę. I jakby nigdy nic przyjechał sobie jej autem do motelu.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

widocznie ten typ tak ma :)

ocenił(a) serial na 8
mario88uk

Przecież nie był by sobą. A może nie był :)

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Czy Bates Motel jest na podstawie jakieś książki? Czy czegoś? Bo ja już nie czaję co tam się dzieję po prostu.

ocenił(a) serial na 7
PaulaGlee25

A co tu do "nie czajenia" .. Serial z najprostszą fabuła jaka tylko może być.

ocenił(a) serial na 8
Kaarolx3

Może źle to ujęłam, chodziło mi o to że chciałabym się dowiedzieć co się dzieję dalej, czy to Norman zabija, bo nagle 3 sezon rozpoczęli tak, że prawdopodobnie znów zabił. Po prostu chce się dowiedzieć, a nie czekać kiedy mi to wyreżyserują. Dlatego pytałam czy jest książka..

PaulaGlee25

Nie. Serial jest spin-offem ,,Psychozy" Hitchcocka i ,,poprzedza" fabułę z filmu, próbując dojść do tego, dlaczego Norman Bates stał się Normanem Batesem. Nie jest jednak powiedziane, na jakim etapie jesteśmy i czy serial zakończy się tak jak film.

ocenił(a) serial na 9
PaulaGlee25

Bates motel - wzoruje - się na psychozie. oczywiście nie ma co porównać do psychozy, nie o to mi chodzi. tylko o fabułę. może zobacz dzieło Hitchckocka będzie Ci łatwiej oglądać. pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
no_bo_co

Skąd wiesz że ją zabił.. Nic nie było pokazane. Może tylko ją tam zawiózł i wrócił jej autem.

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

Myślę, ze trochę zbyt oczywiste byłoby gdyby ją zabił, znów to samo?

ocenił(a) serial na 9
Axmar

Mi sie wydaje ze raczej jej nie zabił, bo zawsze przed morderstwem bylo po nim widac ze wpadnie w psychoze a jaką z nią jechal samochodem to sprawial wrazenie prawie normalnego :P a po za tym to troche zbyt oczywiste jak na ten serial

ocenił(a) serial na 8
tychcio1

Siedział w samochodzie i gdy laska opowiadała mu o swojej pracy zaczął się nakręcać. Był bliski psychozy,gdy podglądał ją przez okno,gdy brała prysznic i chodziła po pokoju w bieliźnie(zupełnie jak przed zabójstwem nauczycielka) i gdyby go Norma nie zobaczyła pewnie zrobiłby to wcześniej.Moim zdaniem skręcili w nie tę uliczkę,a dziewczyna nie dotarła do restauracji. PS. Zaczyna się coś czego bardzo nie chciałam zobaczyć w tym serialu(i w ogóle),no ale skoro Dylan jest synem swojego wujka... Krew zdecydowanie nie będzie najbardziej obrzydliwym motywem w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
surprise6

właśnie , dopiero pierwszy odcinek a już powstaje tyle pytań , wszystko wskazuje na to że zabił tą dziewczynę widać to było że się nakręcał podczas tej rozmowy w samochodzie, wrócił jej furą , ale tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy ją zabił, nie wiemy tego, Bates Motel zaczął się bardzo intrygująco ,to moim zdaniem jeden z najlepszych seriali , i ten klimat. ciekawe jak się potoczą wydarzenia w kolejnych odcinkach

użytkownik usunięty
no_bo_co

I po wszystkim wpakował ją do bagażnika a biedna norma będzie musiała zacierać ślady ;p

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

mi się wydaje że ktoś z tego klubu ją zabił , być może ten gościu co siedział i sie przygladal wtedy jak Norma ich pogladała przez okno , albo to jest jaką szycha tam , i zastanawiam się tęz co tam robil Romero bo jego tłumaczenie sie Normie mnie nie przekonalo

no_bo_co

https://www.youtube.com/watch?v=TBO7ulcFeB4

Zapowiedz 3 sezonu.... wiec może jednak jej nie zabił... i jeszcze będzie podglądał przez dziurkę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones