Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 3 Bates Motel Sezon 3, Odcinek 7
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Ostatnia wieczerza

The Last Supper 43m
8,2 504
oceny
8,2 10 1 504
Bates Motel
powrót do forum s3e7

Odcinek 03X07

ocenił(a) serial na 9

Nie chcę komentować całego odcinka tylko końcówkę a dokładnie kolację, ja od początku obstawiałem że tylko Norman przeżyje. Czy ta kolacja to sugerowała ;) kto oglądał oryginał i potem dalsze losy Normana wie że nikogo poza nim nie będzie jeżeli chodzi o serial no chyba że twórcy serialu namieszają, nie wiem ale wszystko na to wskazuje ze serial zakończy sie na trzecim sezonie nic tylko czekac jak wszyscy poumierają ;)

Michal17

(MOŻLIWE SPOILERY) Bardzo dobry odcinek. Ciekawie rozwijają się relacje pomiędzy niektórymi bohaterami. Sama tytułowa kolacja, miała rzeczywiście wymowny charakter, pewnie któregoś z bohaterów zabraknie juz przy następnej takiej okazj, pytanie tylko którego. Jestem zawiedziona postawą terapeuty, po rozmowie z Normanem, uciekał w popłochu, zamiast powiedzieć o swoich spostrzeżeniach Normie. Tak na marginesie dodam tylko, że podobno ma być 5 sezonów :-)

ocenił(a) serial na 9
stella_9

Tez tak myslalem ze powie cos Normie kto wie moze w nastapnym odcinku bedzie jakas reakcja z jego strony jak dla mnie to moglby sam bez wiedzy Normy cos z tym zrobic ;)

ocenił(a) serial na 9
stella_9

5 sezonow ? gdzie żeś to przeczytała az sie nie chce wierzyć

Michal17

Gdzieś na stronie amerykańskiej, wypowiadał się jeden z twórców serialu, że nie będą tego przeciągać na 10 sezonów, tylko wszystko zamkną w 5. Ale jak będzie czas pokaże, dużo zależy od tego, jaką będzie oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
stella_9

Ja na miejscu tego terapeuty zrobiłabym dokładnie to samo, uciekła w popłochu! Po tym jak jakiś mały psychol by mnie dusił na schodach, nie chciałoby mi się nawet rozmawiać już z jego matką. Ale podejrzewam, że w kolejnym odcinku Norma zacznie się zastanawiać co się tam wydarzyło i sama się odezwie do Jamesa.
Odcinek naprawdę dobry. Już po wcześniejszym odcinku widać w końcu klarownie, że Norman jest psycholem do kwadratu. Chyba Freddie jednak dobrze gra tę rolę, bo mam cały czas jego psychiczny wyraz twarzy przed oczyma :)
Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, kończy się niedługo sezon, więc będzie jakaś jatka! Hmmm.. chyba Caleb pierwszy odpadnie :D

horrorstory

Z pewnością tak będzie, że ona sama się do niego odezwie, ktoś wreszcie powinien otworzyć jej oczy, na to, jaki Norman jest zwyrodnialy. Caleb w ogóle jest dziwną postacia.

ocenił(a) serial na 7
stella_9

Caleb jest creepy... obstawiałam na początku że to on morduje prostytutki o_o

ocenił(a) serial na 9
horrorstory

Ja mam wrazenie jakby Calebowi o cos chodzilo, jak go zobaczylem u Normy na schodach to sobie mysle a ten tu czego chce :O moge sie zalozyc ze Norman go zabije

Michal17

Fakt, te jego zakradanie się pod dom Normy, kwiaty, ta lekko żałosna przemowa na kolacji... Widać, że nadal jest zafascynowany Norma, zresztą jak większość facetów będących na kolacji ;-)

ocenił(a) serial na 8
stella_9

Mam nadzieję, że zafascynowany w taki normalny sposób.. Bleee, w sumie tam wszystko jest możliwe! Po tym jak Norman w nocy przyszedł wymacać swoją matkę, już nic mnie nie zdziwi! Psychol level pro.

ocenił(a) serial na 9
horrorstory

nie mi sie wydaje ze nie chodzi Calebowi o sex czy cos w tym stylu, skoro Norman jest psychiczny do dlaczego Caleb moze nie byc

Michal17

Oby nie. Ja chcę kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 9
kamilxxx09

Ja tez chce kolejne tylko szkoda ze każą tak dlugą czekac ten sie skonczy za 3 tyg a nastepny jak bedzie to w przyszlym roku na wiosnę :(

ocenił(a) serial na 9
Michal17

Macie ten odcinek z napisami?
Ja nie mam ciągle napisów do niego wersja:
HDTV.x264-ASAP

ocenił(a) serial na 9
goddam

na ch omiku już jest od dwóch dni

ocenił(a) serial na 10
Michal17

Jesli ma byc jak w pierwowzorze, to obstawiam, ze Emma umrze podczas przeszczepu lub przez powikłania, Dylana ludzie z pracy zabija, Caleba zabije Norman, szeryfa ktos od narkotykow, a Norma otruta przez syneczka:) zobaczymy, moze zgadlam w jednym haha

ocenił(a) serial na 9
restlless

mi sie wydaje na emme poprostu przyjdzie czas, Dylan wpakuje sie w jakies ciemne interesy a moze nawet juz niebawem zginie bo on ma jakas bron przewiesc czy cos nie wiem czy dobrze zapamietalem, romero moze zginąć w obronie Normy tak obstawiam ze ktos ja bedzie chcial zabic a on ją osłoni a norma to wiadomo ja nawet liczę na to ze norman ją zabije ;) i to nie bedzie jakas rzeź moze ją udusi

ocenił(a) serial na 10
Michal17

Chociaż morderca, ktory byl inspiracja do stworzenia postaci Normana w psychozie, zabiła swojego brata. Moze nasz serialowy Normanek sie do tego posunie niebawem?

ocenił(a) serial na 9
restlless

Norman zabija swojego brata w Psychozie ? nie kojarzę

ocenił(a) serial na 10
Michal17

Nie, nie, nie. Morderca, ktory byl inspiracja dla twóry postaci Normana z psychozy, zabił między innymi swojego brata.

ocenił(a) serial na 9
Michal17

Czy odcinek skończył się w momencie, gdy Norman zostaje sam przy stole, czy była jeszcze jakaś scena? Niestety, mój komputer czasem odmawia posłuszeństwa i nie wiem czy widziałam odcinek do końca czy nie. Proszę o odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 8
Sarenka_6

Tak, wtedy się skończył :) pozostał sam psychiczny Norman :)

ocenił(a) serial na 10
horrorstory

pozniej byla scena gdzienorman poszedl do sypialni Normy podczas gdy
spala i obmacal ja

ocenił(a) serial na 8
Everytimee

aaaaa faktycznie, zapomniałam o tym kompletnie!

ocenił(a) serial na 9
horrorstory

Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
Michal17

Kolejny świetny odcinek:) Pomiędzy Normą a szeryfem aż iskrzy...Scena z terapeutą i Normanem w piwnicy świetna i przerażająca w jednym. A tekst Normy, "czy kobieta nie może wpaść w zły nastrój na jeden dzień bez doprowadzenia do końca świata" był super:)

ocenił(a) serial na 9
Megi_12

dokładnie tak:)w ogóle postać Normy dźwiga serial, Vera gra świetnie:)

ocenił(a) serial na 9
NikKI76

Zgadza się Vera jest rewelacyjna. Najciekawsza i najlepiej zagrana postać. Powinna w końcu dostać za tę rolę jakąś nagrodę, a tu tylko na nominacjach się kończy :( To zdecydowanie za mało.

ocenił(a) serial na 6
Michal17

Nikt nie zauważył kultowego cytatu z Psychozy?

Norma siedząc na schodach do piwnicy, w rozmowie z Normanem mówi słynne "We all go a little mad sometimes" - cytat z Psychozy z rozmowy Normana z Marion ( https://www.youtube.com/watch?v=Nv88ASiLmgk )

ocenił(a) serial na 7
Michal17

Czy ktoś wie jak zowie się kawałek który wykonuje Norma w czasie kolacji? Leci też pod koniec odcinka, w chyba, wersji oryginalnej. Proszę o tytuł ktokolwiek się orientuje

ocenił(a) serial na 9
ilsa333

Wydaje mi się, że to będzie "Tonight You Belong To Me".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones