Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 4 Bates Motel Sezon 4, Odcinek 2
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Dobranoc, mamo

Goodnight, Mother 42m
8,3 433
oceny
8,3 10 1 433
Bates Motel
powrót do forum s4e2

S04e02

ocenił(a) serial na 10

Epizod drugi jeszcze lepszy niż pierwszy. Sezon 4 zapowiada się na niezwykły. Sceny, trzymające napięcie do końca. W momencie, kiedy Norma wyszła z tego pokoju, w którym schowała się przed Normanem i słyszała tę charakterystyczną muzykę, myślałem, że Norman znów jest za nią przebrany, a ona dojrzy, o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego wmawia jej, że to ona zabiła wszystkie jego dotychczasowe ofiary. O - a na dodatek ciekawe jak to będzie z tym ślubem szeryfa i Normy, bo zgodził się hehe.

ocenił(a) serial na 8
Dominik_Aussie

Ooo jest już w necie? Jak dasz linka to będę cię błogosławić do końca życia człowieku :D ( dobra, może trochę przesadzam :D)

ocenił(a) serial na 10
jesustookmyphone

No jest hehe, zawsze sobie oglądam co wtorek, bo u nich to leci w poniedziałek, więc w internecie jest już we wtorek. Tylko że ja zawsze oglądam w oryginale, więc chyba napisów jeszcze nie ma :D Z tego linka dziś oglądałem: alltube. tv /bates-motel/ odcinek-2 /odcinek-2-sezon-4 /47966

ocenił(a) serial na 8
Dominik_Aussie

Dziękuję ci dobry człowieku :D

ocenił(a) serial na 8
Dominik_Aussie

Okej, jestem już świeżo po seansie :D Odcinek drugi jest jeszcze lepszy od poprzedniego, a zwłaszcza ostatnie dziesięć minut odcinka. Genialny klimat, te napięcie i strach Normy było czuć przez ekran laptopa. Ah, no i bardzo się cieszę, że Romero przyjął propozycję Normy. :D Będzie co oglądać ;) Teraz tylko czekać do następnego odcinka i przygód Normana w ośrodku :)

ocenił(a) serial na 10
jesustookmyphone

Właśnie przed chwilą obejrzałem zapowiedź najnowszego odcinka - będą się działy akcje w ośrodku oczywiście, a Romero wprowadzi się do Normy po ślubie cywilnym haha :D

ocenił(a) serial na 9
Dominik_Aussie

Zgadzam się odcinek drugi jeszcze lepszy. Norman już chyba całkiem popadł w szaleństwo, tak głębokie niczym ten dół koło ich domu:D
Sceny w domu pomiędzy Normą a Normanem przyprawiały mnie o ciarki na całym ciele. W momencie kiedy Norma wyszła z tego pokoju bałam się, że Norman wyłoni się gdzieś z zakamarków i zacznie do niej strzelać, i myślałam tylko nieee ona nie może jeszcze zginąć:)
A co do tego ślubu to tak czułam, że Romero przemyśli jeszcze sprawę:)

ocenił(a) serial na 10
Megi_12

No dokładnie, a tak w ogóle to nie wspomniałem o tym wcześniej, ale scena w której Emma oddycha po raz pierwszy swoimi "nowymi", przeszczepionymi płucami też jest mocny. Przez chwilę myślałem, że coś już poszło nie tak...

Dominik_Aussie

Ten sezon ma szansę dorównać 1, który uwazam za najlepszy jak do tej pory. Znów trzyma w napięciu tak jak pierwotnie :)

ocenił(a) serial na 10
kamilxxx09

Oby tylko emocje szybko nie opadły hehe - "We're broken. We've tried. We want peace and hapiness but the world just won't allow it" - najlepszy cytat z epizodu, kiedy to Norman chciał zabić siebie i Normę... :)

Dominik_Aussie

Prawda :) W ogóle to był jeden z najlepszych odcinków od dawien dawna.

kamilxxx09

Mam tak samo jak ty. O czymś mój nick świadczy,ale Twin Peaks i tak najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones