PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494598}

Batman: Odważni i bezwzględni

Batman: The Brave and the Bold
5,9 1 082
oceny
5,9 10 1 1082
Batman: Odważni i bezwzględni
powrót do forum serialu Batman: Odważni i bezwzględni

Z ciekawości i nadmiaru wolnego czasu obejrzałam kilka odcinków "Batman: Odważni i bezwzględni" i żałuję. Nie jestem tak obeznana w Dc Comics jak niektórzy, ale nawet dla laika to jest po prostu straszne.

Po pierwsze, grafika - jestem "wychowana" na JL, JLU, X-men, X-men: Evolucja, Batman TAS, Batmanie Przyszłości i ta kreska w moim odczuciu jest conajmniej dziwaczna.

Po drugie, postacie. Skrzywdzili wszystkich bez litości - graficznie i nie tylko. Widziałam odcinek z Wielkim Mistrzem Muzyki i godzinę po usłyszeniu tych jego piosenek zastanawiałam się o co w ogóle z tym chodzi. Joker, Black Canary, Grundy, Zielone Latarnie i małe niebieskie człowieczki z Oa wg mnie byli lepiej narysowani w JL. Z Aquamena zrobili wiejskiego głupka.

Po trzecie, sam Batman. Kostium wg mnie jest gorszy od tego z JL i TAS. Bardzej granatowy niż czarny, krótkie 'uszy nietoperza" wyglądające jak rogi... I jeszcze pies Batmana. Bodajże pittbull ubrany w kunsztowne wdzianko... To mnie dobiło.

Całośc ogólnie się nie umywa do JL (moim zdaniem). Jedyny plus to muzyka i Pazura podkładający Batmana.

Shayera

moje plusy:
-ładna animacja
-muzyka z odcinka o mistrzu muzyki była super:D( szkoda ze serial juz nie)
minusy:
-goryl jako wróg batmana WTF?!
-RÓŻOWY BATMAN!!!!!!!!
taki mały stworek w kostiumie batmana to jakas kpina...

ocenił(a) serial na 2
jestemtwoimojcem

Widać, że nie znasz DC Universe, ten goryl to Grodd, nie raz ścierał się z JL, a co za tym idzie, z Batmanem też. A ten mały stworek w kostiumie Batmana to Bat-Mite, postać dość ciekawa, przynajmniej na swój sposób. Poza tym, serial to totalna żenada, której nie zamierzam oglądać i nikomu tego nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones