PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 273
oceny
8,1 10 1 12273
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Tas z lektorem Tvp2

ocenił(a) serial na 10

Na prawde wiele oddalbym za taka wlasnie wersje z lektorem z Tvp 2. Mam jeden odcinek Robins Reconing
part one z lektorem z 2 na vhs. Mam ponad 60 odcinkow z lektorem z Polsatu w wersji cyfrowej
ponagrywane na plyty dvd. przekopiowalem je z Vhs. Lektor z 2 to byla bajeczka. Szkoda ze niemam calej
serii ale te z Tvp 2 mialek w kiepskiej jakosci. Wtedyw 1993 roku antena mi chyba kiepsko odbierala i
ponagrywalem na nie te z Polsatu w 1997 roku ale tez kilka przegapilem mam ok 60 ;( poza tym mam
wszystkie odcinki w plikach avi ale w wersji amerykanskiej. W sumie tez daja rade ale jak ktos ma te z
lektorem z Tvp2 prosze o kontakt chetnie sie wymienie ;)

ocenił(a) serial na 10
artneo

Odcinki Batmana z lektorem można obejrzeć na stronie serialnet pl. Są tam chyba wszystkie oprócz tych z 1997 roku (TNBA).

użytkownik usunięty
natka17_1998

Ja mam wszystko z lektorem z tvp2 jesli chcesz. Ale wiesz, jakość vhs przekonwertowana na avi, także na malutkim ekranie mozna smiało oglądać.

ocenił(a) serial na 10

A chciałbyś to wrzucić gdzieś na neta : ) ? Ostatnio na serialnecie nie działają te odcinki i jestem strasznie zrozpaczona tym faktem, bo chyba na żadnej stronie nie było wszystkich odcinków tak jak tam.

użytkownik usunięty
natka17_1998

Jeśli chcesz to mogę Ci to udostępnić :)

ocenił(a) serial na 10

Poważnie możesz ? Byłabym ci bardzo wdzięczna : ) Tylko ja się niezabardzo znam na tych pobieraniach i tak dalej, więc musiałabyś mi objaśnić wszystko co i jak ; )

Cześć natka17_1998 mam pytanie posiadasz w swoich zbioach może Batmana z TVP2 z lektoem albo z Polsatu i dalo by radę udostępnić był bym mega wdzięczny ???

ocenił(a) serial na 9

super że posiadasz z lektorem z tvp2 ;) może gdzieś udostępnisz?? wiele osób było by Ci wdzięcznych.

użytkownik usunięty
kysio19

Już kiedyś udostępniałem dla koleżanki wyżej, ale chyba te linki już padły Ostatnio nie narzekam na nadmiar czasu dlatego jesli bardzo Ci zalezy to mógłbym Ci zgrać to na płyty i wysłać pocztą...

ocenił(a) serial na 9

a na jakim forum to było udostępniane??

użytkownik usunięty
kysio19

To były prywatne linki, nie wrzucałem ich na forum tylko dla konkretnej osoby je udostepniłem.

ocenił(a) serial na 9

aha no spoko, możesz do mnie napisać pw??

użytkownik usunięty
kysio19

Nie mogę. PW można wysyłać znajomym. Wyślij zaproszenie.

A czy ścieżki dźwiękowe są dobrej jakości? I czy mógłbyś wrzucić na gryzonia same ścieżki dźwiękowe? Jeśli są przyzwoitej jakości to podłożyłbym pod video z dvdrip'ów. Mam ścieżki z lektorem polsatu, ale jakość słaba.

użytkownik usunięty
HlTMAN

Sorki za wprowadzenie w błąd, ale mam z audio polsatowskim, a nie z tvp2. Fakt dźwięk nie powala, ale lektor na polsacie był znacznie lepszy niż na tvp2.

W takim razie prosiłbym o wstawienie tych ścieżek dźwiękowych na gryzonia, lub na jakiś inny serwer. Mam już zsynchronizowaną ponad połowę odcinków z lektorem polsatowskim, ale jakość dźwięku w niektórych odcinkach jest bardzo zła. Być może twoje audio będzie lepsze.

HlTMAN

Aha, jakby ktoś był zainteresowany, to mam już wrzuconych kilkanaście odcinków na gryzonia CzarnaRenka w folderze "filmy upload".

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Kiedy będą koleje , czekam z niecierpliwością szkoda tylko że jakość dźwięku w niektórych odcinkach jest bardzo zła , można to jakoś poprawić ?

kubala102

Postaram się niedługo wrzucić brakujące odcinki. Musiałem sobie zrobić przerwę, bo to strasznie mozolna robota i po pewnym czasie zaczęło już mi się śnić po nocach, że synchronizuje odcinki Batmana :)

Co do audio, to w niektórych odcinkach poprawiłem dźwięk z mono na stereo. Dałoby się go jeszcze odszumić, ale nie chciało mi się zagłębiać w temat.

kubala102

Jest już dostępna cała seria. Miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

A w odcinkach które są po angielsku a jest napisane Lektor PL da się jakoś lektor polski wczytać?

spartakus_filmweb

Nie zwracaj uwagi na podgląd cho_mika. W każdym odcinku są dwie ścieżki dźwiękowe - angielska i lektor. Domyślnie ustawiony jest lektor, więc nie musisz nic kombinować.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Czyli jak sciągnę wersje angielską mino to będzie lektor gdy go włączę na kompie?

spartakus_filmweb

Automat renderujący podglądy wybrał sobie ścieżkę angielską, ale na kompie będzie po polsku.

HlTMAN

Hej, również bardzo chciałbym ściągnąć odcinki Batman TAS, ale strona, którą podałeś(gryzoń) jest zabezpieczona hasłem. Proszę uprzejmie o kontakt na priv, albo odpisanie na tego posta. Z góry dziękuje.

Riper92

Przyjrzyj się uważnie krzyżówce, znajdującej się w opisie cho_mika :)

ocenił(a) serial na 8
HlTMAN

Witam. Chodzi mi o hasło do odcinków batmana a krzyżówki już w opisie nie ma chyba, że ja źle patrzę. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
REDPA

Też byłbym mega wdzięczny o to hasło

ocenił(a) serial na 10
Riper92

Hej, udało Ci się pobrać odcinki z lektorem z cho mika? Jeśli byłbyś w posiadaniu hasła to będę wdzięczny za jego udostępnienie, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Dzięki tobie możemy w końcu obejrzeć wersje z lektorem w bardzo dobrej jakości , może w przyszłości doczekamy się też poprawionego audio

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Właśnie dziękujemy Ci :) Mi się ostatno udało załatwić wszystkie odcinki z Dubbingiem :P

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Hitmanie czy wciąż udostępniasz te odcinki o których piszesz na gryzoniu? Przyznam ze po wejściu do folderu upload podfolder filmy następnie animowane i seriale znalazłem tylko 1 odcinek. Podpowiesz coś?

artneo

UPLOAD / FABULARNE / SERIALE

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Świetna robota, dzięki. Natomiast kilka odcinków jest niedostępnych jaki to może być powód? Zastanawiam się jeszcze czy jesteś w stanie to skonwertować do rozdzielczości HD tak, żeby można było to oglądać w pełnej rozdzielczości w telewizorze w rozdzielczości FULL HD albo choć polecić dobry program do konwersji?

artneo

Najlepsze według mnie programy do kompresji:

Xilisoft Video Converter Ultimate - płatny
FormatFactory - darmowy

Nie polecam jednak takiego rozwiązania, gdyż każda kompresja wiąże się ze znaczną utratą jakości.

Co prawda w programie Xilisoft Video Converter dostępna jest opcja "Same Quality", która daje nam plik wynikowy o tej samej jakości, lecz zajmujący dwa razy więcej miejsca na dysku.

Najlepiej będzie pobawić się programem MKVToolnix, w którym jest możliwość zmiany wyświetlanej szerokości/wysokości obrazu (podawanej w pikselach). Co najważniejsze, do wykonania tej operacji nie jest wymagana ponowna kompresja.

"...kilka odcinków jest niedostępnych jaki to może być powód?"

Foldery zabezpieczone hasłem mają to do siebie, że gdy są dłużej otwarte, to po pewnym czasie wygasa wpisane hasło i podczas próby ściągnięcia pliku z takiego folderu wyskakuje komunikat, że plik jest niedostępny. Trzeba wtedy odświeżyć stronę i ponownie wpisać hasło. Najlepiej też zaptaszkować opcję "pamiętaj na tym komputerze".

Jeśli nadal będziesz miał problemy, to napisz z którymi konkretnie odcinkami.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

W odcinku 26 Appointment in Crime Alley mamy innego lektora , moje pytanie brzmi czy jest to ten sam lektor który był czytany podczas emisji w TVP2 ?

kubala102

Według Wikipedii, na TVP czytali Marek Gajewski i Zdzisław Szczotkowski, a wspomniany przez Ciebie odcinek pochodzi z Polsatu i czyta go Janusz Kozioł. Być może Utta był niedysponowany i ktoś musiał go zastąpić.

Gdzieś kiedyś udało mi się znaleźć na gryzoniu jeden odcinek z lektorem TVP i muszę przyznać, że Polsatowski jest znacznie lepszy.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Robiłem tak już wcześniej zanim napisałeś ale myślę że nie tu leży problem. Wyskakuje komunikat "plik chwilowo niedostępny". Problem mam z następującymi odcinkami:
Sezon 3 - cały OK
Sezon 2 - tylko Mudslide nr. 52.
Sezon 1: Pretty poison nr. 5, Fear of Victory nr. 24.
Wciąż będę próbował.

Odnośnie programów do kompresji to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie szerokości obrazu, dziękuję Ci tak czy inaczej :)



artneo

Zalogowałem się na inne konto i sprawdziłem wymienione przez Ciebie odcinki z 1 i 2 sezonu. Nie miałem najmniejszych problemów z ich pobraniem. Spróbuj może ściągnąć te pliki przez inną przeglądarkę, lub aplikację ChomikBox.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Dlaczego wszystkie foldery są zablokowane ?

kubala102

A masz może jakiś pomysł, w jaki sposób mógłbym Ci przekazać hasło? Publiczne forum odpada.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Dlaczego do tej pory wszytko było dostępne ?

kubala102

Jeśli publicznie podajesz hasło, to tak jakbyś go wcale nie miał. A to już jest podstawa do usunięcia konta.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Rozumiem , a czy możesz przesłać hasło na mój adres e-mail ?

kubala102

Podaj adres. Najlepiej na priv, jeśli masz taką możliwość.

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Witam była by możliwość podania hasła na mail do byłbym bardzo wdzięczny chciałbym bardzo obejzec odcinki batman tas pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Hej Hitman, Istnieje mozliwość, że podasz hasełko na meila do folderu z tymi odcinkami Batmana? Jutro po pracy bym pobrał całość...

ocenił(a) serial na 10
HlTMAN

Posiadasz wciąż cały serial , bo jeśli tak to poproszę o hasło mój adres to bajodek11@tlen.pl

HlTMAN

Witam czy nadal udostępniasz odcinki z batmanem , bardzo mi zależy na ich posiadaniu czy mógłbyś wysłać mi hasło na priv . natychmiast pobrał bym całość

HlTMAN

Witaj
W sumie pisałem na cho miku ale tutaj też poproszę. Otóż szukam taś Batmana z lektorem Polsatu. Wiem że masz i potrzebuje hasła. jak byś to czytał to adrprz89@wp.pl

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
adrian89

też poprosze, wszedzie dubbing ktorego nie trawie. Lektor to jest to czego nam trzeba
sumik13@interia.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones