SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Batman: The Animated Series

1992-1995 22 min.
8,0 10 512
ocen społeczności
8,0 10 1 10512
1 951
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
Bruce Wayne, ukrywający się pod kostiumem nietoperza, walczy ze zbrodniarzami w Gotham City.
{"seasons":[4,3,2,1]}
85
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy program animowany (krótszy niż godzina) w roku 1993
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Batman-1992-119226/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/119226","link":"/serial/Batman-1992-119226/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/119226","link":"/serial/Batman-1992-119226/episode/ranking"}}

Serial animowany, który powstał na fali popularności filmu "Batman" Tima Burtona. Opowiada o przygodach "Mrocznego Rycerza" z Gotham City kilka lat po rozpoczęciu przez niego kariery pogromcy zła, czyli jego walce z przestępczością przy sporadycznej pomocy Robina i Batgirl.

studio
Warner Bros. Animation / Warner Bros. Television
inne tytuły
Batman: Animacje (tytuł telewizyjny) Polska
The Adventures of Batman & Robin (inny tytuł) USA
Batman: The Complete Animated Series Deluxe Limited Edition (tytuł wznowienia) USA
Więcej...
Kevin Conroy był kandydatem do podłożenia głosu Harveyowi Dentowi / Dwóm Twarzom, zaś Al Pacino otrzymał propozycję użyczenia głosu tej postaci.
Anthony Hopkins otrzymał propozycję podłożenia głosu Mr. Freeze'a.
Jokerowi głos początkowo podkładał Tim Curry, nagrano nawet cztery odcinki z jego udziałem, ale efekty pracy aktora nie były zadowalające i ostatecznie zastąpił go Mark Hamill.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Petcja do Polsatu

  kubala102 ocenił(a) serial na 10 

  Jak myślicie czy jest sens pisać do polsatu z prośba o przywrócenie batmana do telewizji ?

 • Tas z lektorem Tvp2

  artneo ocenił(a) serial na 10 

  Na prawde wiele oddalbym za taka wlasnie wersje z lektorem z Tvp 2. Mam jeden odcinek Robins Reconing part one z lektorem z 2 na vhs. Mam ponad 60 odcinkow z lektorem z Polsatu w wersji cyfrowej ponagrywane na plyty dvd. przekopiowalem je z Vhs. Lektor z 2 to byla bajeczka. Szkoda ze niemam calej ... więcej

 • Mój ulubiony Batman.

  wurtz

  Wiele bym dał, by mieć dostęp do starych odcinków serialu z Mirosławem Uttą, które pamiętam z dzieciństwa. Niestety bardzo trudno je znaleźć, o ile jest to w ogóle możliwe. Nie chodzi tylko o sentyment; niezwykle charyzmatyczne postacie, świetna muzyka, odręczny rysunek. Czyli doskonały serial z ... więcej

 • Shirley Walker zmarła.

  Samotnik ocenił(a) serial na 10 

  Autorka niesamowitej muzyki do tego wspanialego serialu. Jej bat-tematy dostarczyly mi wielu wrażen, najlepszy byl ten w pelnometrażowym "Mask of Phantazm". Wedłeug mnie czesto byla lepsza od Danny'ego Elfmana czy Zimmera i Newtona-Howarda. Niech spoczywa w pokoju [*].

 • Jedyny prawdziwy Batman !!

  zaldbag ocenił(a) serial na

  Nie wiem czy to dlatego, że to pierwszy Batman jakiego oglądałem na TVP2 ok. 15:30, ale dla mnie po prostu nie ma innego! Czy to Keaton, Kilmer czy Bale, oni tylko nieudolnie udają Batamana z tej serii. Tak samo jak wszyscy przeciwnicy z filmów są tylko marnymi kopiami tych serialowych. Tylko ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.