serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Batman

Batman: The Animated Series
1992 - 1995
22 min.
8,1 11 735
ocen
8,1 10 1 11735
2 549
chce zobaczyć
8,9 9
ocen krytyków
Bruce Wayne, ukrywający się pod kostiumem nietoperza, walczy ze zbrodniarzami w Gotham City. Więcej Mniej
Batman zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy oraz 8 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
7 wspaniałych
Piloty seriali dobrych od pierwszego odcinka
Które seriale były dobre już od pierwszego odcinka? Przyglądamy się najlepszym serialowym pilotom i bierzemy na warsztat takie seriale, jak m.in. "Z Archiwum X", "Breaking Bad" i "Zagubieni". Wyboru dokonał Jakub Popielecki. Oto najlepsze piloty seriali dobrych już od pierwszego odcinka. 2017-09-03T09:38:43 PT10M39S https://fwcdn.pl/webv/38/98/43898/a1.43898.4.jpg https://fwcdn.pl/video/magnificent_seven/7wsp_piloty.vp9.480p.webm

Serial animowany, który powstał na fali popularności filmu "Batman" Tima Burtona. Opowiada o przygodach "Mrocznego Rycerza" z Gotham City kilka lat po rozpoczęciu przez niego kariery pogromcy zła, czyli jego walce z przestępczością przy sporadycznej pomocy Robina i Batgirl.

na podstawie
Bob Kane (postacie) /
studio
Warner Bros. Animation / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Batman: The Animated Series
inne tytuły
Batman: The Complete Animated Series Deluxe Limited Edition (tytuł wznowienia) USA
The Adventures of Batman & Robin USA
Batman USA
Więcej...
Kevin Conroy był kandydatem do podłożenia głosu Harveyowi Dentowi / Dwóm Twarzom, zaś Al Pacino otrzymał propozycję użyczenia głosu tej postaci.
Anthony Hopkins otrzymał propozycję podłożenia głosu Mr. Freeze'a.
Jokerowi głos początkowo podkładał Tim Curry, nagrano nawet cztery odcinki z jego udziałem, ale efekty pracy aktora nie były zadowalające i ostatecznie zastąpił go Mark Hamill.
Batman to heros, jedna z najbardziej rozpoznawalnych komiksowych postaci Universum DC. Znany szerokim pokoleniom, do dziś swego rodzaju fenomenem popkultury. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych