PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 273
oceny
8,1 10 1 12273
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

hbo max

ocenił(a) serial na 10

Nie mogę go znaleźć u siebie na profilu. Czytałam, że powinien być na maxie. Czy ktoś się orientuje, o co chodzi? Po to w ogóle zakładałam tam konto. Czuję się oszukana...

ewej

Będzie niebawem ;)

https://www.facebook.com/photo?fbid=10209609070858884&set=gm.1384087732065730

ocenił(a) serial na 10
uczensaibaby

Strona niedostępna.... A co tam było? Znowu się pospieszyli, ale może się potwierdzi.

ewej

niebawem planują udostępnić całą serię na HBO Max ;)

ewej

Będzie dostępna jak dołączysz do tej grupy ;)

ocenił(a) serial na 10
ewej

na cda sa dostepne wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 9
ewej

8 miesięcy i dalej nie ma dostępu na polskiej zakładce HBO Max tak samo jak większości produkcji animowanych spod znaku DC :(.

ocenił(a) serial na 10
St_Ka989

Nawet mi nie mówi, zwłaszcza teraz miałam ochotę obejrzeć ze względu na nieoczekiwane odejście Pana Conroya, żeby go jakoś uczcić, najlepszego z Batmanów, ale niestety bez VPN-u nie da rady... :( mega słabo. I dlatego Disney+ jest według mnie wyżej na liście serwisów , bo oni od razu umieścili wszystko co mieli w swojej bibliotece i chyba nie ma wielkiej różnicy miedzy nami a zachodem. A HBO max to jest kpina, jeszcze nie dawnych rewelacjach i rewolucjach to nie wiadomo co z tego ostatecznie będzie. Tak samo serial Pennyworth o Alfredzie też jest dostępny na zachodzie a u nas nie. Tak się u mnie szczęśliwie składa, że ja nie płacę za HBO (transakcja wymienna za Netflixa) :) więc mnie to tak nie oburza, bo jakbym miała za to płacić to chyba bym się wściekła.

ewej

Batman: The Animated Series od lutego na HBO Max. Kultowy serial powraca!

ocenił(a) serial na 9
kristof0111

Dokładnie od 15 lutego.

ocenił(a) serial na 10
nobunaga

Dzięki za szczegóły.

nobunaga

skad to info, od paru dni klikam w sieci i brak oficjalnego potwierdzenia, pananimacja zarzucil bajta linkujac to fejsa z usunietym filmikiem hbomax z zeszlego roku, na tt pare miesiecy temu tez zarzucil bajta, do tej pory cisza, a na anglojezycznych stronach pisza ze HBO wypycha klasyczne animacje WB to platnych on demand vodów

ocenił(a) serial na 9
molek___

Z gruby HBO MAX Polska na Fejsie. Sam admin zamieścił tą radosną nowinę :)

nobunaga

a ten admin pracuje w hbo, ma tam wtyki czy po prostu was trigeruje?

ocenił(a) serial na 10
kristof0111

No i to jest news! Powinien być na głównej.

użytkownik usunięty
ewej

Rozmawiałem z HBO MAX na messengerze i dostałem info że sezony tego serialu pojawią się w takich dniach:
- 1 sezon - 16 lutego
- 2 sezon - 16 marca
- 3 sezon - 20 kwietnia
Ma zostać również dodany The New Batman Adventures ale napisali mi że nie wiedzą kiedy dodadzą. Ale ogólnie dużo słyszę że ludzie nazywają TNBA 3 sezonem TAS'u więc możliwe że pojawi się to tego 20 kwietnia

ocenił(a) serial na 10

A będzie Maska Batmana albo Mr Freeze?

użytkownik usunięty
ewej

Nie wiem czy będzie, nie pytałem się o to. Sami z siebie nic mi nie mówili

użytkownik usunięty
ewej

Batman pojawił się na Amazon Prime, wszystkie odcinki, filmy o których wspominasz też są dostępne ale za nie trzeba zapłacić. Na szczęście nie są drogie tylko 10zł za wypożyczenie

co to znaczy "Rozmawiałem z HBO MAX", z ludzmi z oficjalnego profilu, czy z adminem prywatnej grupy?

użytkownik usunięty
molek___

Z ludźmi z oficjalnego profilu. Sam zobacz na wiadomość: "Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość.

Uprzejmie informuję, że premiery poszczególnych sezonów Batman the Animated Series zostały zaplanowane w następujące dni:
- 1 sezon - 16.02,
- 2 sezon - 16.03,
- 3 sezon - 20.04.

Przypominam, że daty te mogą jeszcze ulec zmianie. Jeżeli chodzi o serial The New Batman Adventures niestety nie posiadamy informacji o potencjalnej dacie premiery. Jeżeli serial ten będzie kiedykolwiek dostępny na naszej platformie, odpowiednia informacja pojawi się na pewno na naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, a więc zachęcam do ich obserwowania.

Odnotuję także Pańskie prośby dotyczące pozostałych pozycji.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu. Życzę miłego popołudnia.

Pozdrawiam,
Magdalena
Biuro Obsługi Klienta HBO Max"

dzienks, no i to jest źródło, bo łosie w sieci jeden na drugiego się powołują i nikt nie pomyślał by zapytac u źródła

ocenił(a) serial na 9
kristof0111

Szkoda, że tylko 65 odcinków.

Pawuloniasty

Dziwne teraz Netflix go ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones