PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041729}
7,8 10 829
ocen
7,8 10 1 10829
7,4 7
ocen krytyków
Beckham

"Beckham" to czteroodcinkowy serial dokumentalny, który opowiada zakulisową historię gwiazdy światowej piłki nożnej i ikony kultury. David Beckham to jedno z najbardziej znanych nazwisk na świecie, lecz tak naprawdę niewiele osób wie, kim jest tak naprawdę. Jego pełna wzlotów i upadków historia, od skromnych początków wśród klasy"Beckham" to czteroodcinkowy serial dokumentalny, który opowiada zakulisową historię gwiazdy światowej piłki nożnej i ikony kultury. David Beckham to jedno z najbardziej znanych nazwisk na świecie, lecz tak naprawdę niewiele osób wie, kim jest tak naprawdę. Jego pełna wzlotów i upadków historia, od skromnych początków wśród klasy robotniczej wschodniego Londynu, naznaczona jest determinacją, wolą zwycięstwa i dążeniem do znalezienia równowagi między ambicją, miłością i rodziną. Serial zabiera nas w emocjonującą podróż, która prezentuje osobistą i nierzadko zaskakującą opowieść o jednym z najbardziej rozpoznawalnych i obserwowanych sportowców w historii. Fisher Stevens, nagrodzony Oscarem reżyser serialu "Beckham" wraz z nagrodzonym Oscarem oraz Emmy producentem Johnem Battsekiem zyskali niebywałą okazję, aby zobaczyć z bliska życie Davida, jego żony Victorii oraz członków rodziny i kolegów z drużyny. W wyniku tego powstał nie tylko niezwykle osobisty portret człowieka, lecz także kronika współczesnego sportu i kultury celebrytów.

Beckham
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2023-09-19T18:11:32 https://fwcdn.pl/webv/66/31/66631/66631.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/129/10041729/Beckahm_serial_zwiastun.vp9.1080p.webm
Beckham zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Studio 99 / Ventureland (współudział)
tytuł oryg.
Beckham
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.