PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 106
ocen
7,9 10 1 116106
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

...ta co chodzi do tego chłopaka do szpitala. Wszystko na to wskazuje. Jej zainteresowanie sprawą sprawia że podejrzenia kieruje z dala od siebie. W 4 odcinku się kapnąłem. Ujdzie ten serial.

ocenił(a) serial na 9
bartek26tm

Pozwolę się nie zgodzić. Ja mam dwa podejrzenia. Jedno to morderstwo zlecone przez któregoś z Molendów. Mordercą któryś z tych głąbów co w dzisiejszym odcinku fałszywie zeznawali przeciwko Adrianowi. Może o tym świadczyć fakt, że mieli być tej nocy z Kusiem w Kaliningradzie, a on tam był sam. Druga teoria kieruje podejrzenie na redaktora z gazety z Warszawy. Wydaje mi się, że może być mordercą również na zlecenie Molendy i jego wspólników. Aśka musiała coś wywęszyć z tymi beczkami i została zabita, a teraz to samo grozi Ewelinie.

Klubbers

oj redaktorzyna też mi się nie spodobał...
Ewelina ... jużdrugi czy trzeci raz daje się odczuć jak bardzo jej brakuje pochwał, uznania czy docenienia - dobry motyw. Czemu nie?

Ktoś tam wcześniej pisał o Papinskim - też wydaje się mieć coś za uszami. No a tych dwóch drabów od Kusia podobnie... ale oni to jednak zbyt oczywisty trop i raczej należy ich odrzucić.

A i jeszcze w 7 odcinku zapunktował u mnie Gonera - jednak wiedział że Belfer jest ojcem. Zapunktował w klasyfikacji na morderce rzecz jasna ;)

ocenił(a) serial na 9
Vojtala

Jakoś mi ta Ewelina nie pasuje. Przez 7 odcinków nauczyłem się, że twórcy specjalnie nam tak pokazują pewnych bohaterów, żebyśmy ich podejrzewali. Poza tym obrażenia od jakich zmarła Aśka wskazują, że musiała to być osoba z dużą ilością siły, co by wykluczało Ewelinę (tak myślę) :D. W to muszą być zamieszani Molendowie, bo przecież oni wiedzą wszystko co się dzieje w Dobrowicach.

Klubbers

No Grzesiu Molenda był.. że tak powiem.. dogłębnie zamieszany :D

Tak czy siak ja mimo wszystko stawiam na tego kudłatego koleżkę co teraz gania za Eweliną.. (a wcześniej czego jeszcze nie wiemy ale się dowiemy smalił do Aśki). Motyw - niespełniona miłość.

On mi pasuje na takiego co mógłby ją związać i uderzyć.

Zresztą ta teoria podoba mi się dlatego że nie klepie schematu Gonera-Cielecka-Ewelina.

ocenił(a) serial na 6
bartek26tm

Bardziej przyszywany ojciec Gonera jest zabójcą, pachnie gdzieniegdzie Twin Peaksem to może i rozwiązanie być takie samo.

ocenił(a) serial na 9
borys1992

Mam podobne mysli jak wy co do Eweliny ale to by bylo zbyt proste , ale pomijamy kilka faktow
Po spotkaniu Molendy z Asia ta mowi mu ze jestes umowiona na spotkanie, pytanie brzmi o kogo jej chodzilo bo na pewno nie o Macka.
Julka mowiaca Pawlowi zeby pomogl Adrianowi rzekomo cala trojka byli w Kalinngradzie co okazalo sie nieprawda co potwierdzili ruscy.
Ruscy podejrzewaja ze Pawel to glina i wydaje sie ze maja racje

ocenił(a) serial na 4
bartek26tm

No i miałem rację

ocenił(a) serial na 10
bartek26tm

W czym?
Chcesz powiedzieć, że to Ewelina zabiła/zaplanowała śmierć Asi?
Bo ani jedno ani drugie.
A to, że okazała się w gruncie rzeczy gorsza niż Julka, to inna sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones