PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 010
ocen
7,9 10 1 116010
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

kiedy Grzegorz mówił: "Mam syna frajera, żonę dziwkę, córkę psychopatkę.."

Chyba by doszczętnie dobił ojca, gdyby powiedział "A drugiego syna geja":)

ocenił(a) serial na 7
Nephi

To samo powiedziałam haha

anitajabluszewska

Ja już widziałam tę scenę oczami wyobraźni:) A tu nic:P

Nephi

Jak widać miał na tyle klasy, żeby orientacji seksualnej nie wymieniać w jednym rzędzie z patologiami, które prowadzą do krzywdzenia ludzi

kalibanner

Nie chodziło mi o to, że to patologia! Tylko jak widzieliśmy w jednym z odcinków, Seba zrobił wszystko by ojciec się nie dowiedział. Oznacza to, że mógłby tego nie zaakceptować.
Uważam, że ta wiadomość by go po prostu dobiła. Nie doszukuj się drugiego dna:)

użytkownik usunięty
Nephi

Grzechu i tak dwoje dzieci w więzieniu,żona go nie kocha,to pewnie synowi orientacje by odpuścił.Tym bardziej że kumple po nieudanym biznesie,pewnie go oleją.

ocenił(a) serial na 7
Nephi

Hehehe, że też mu się nie wyrwało... Chociaż miał chyba na końcu języka, jak mówił, że mogło być gorzej... ;-)

ocenił(a) serial na 7
Nephi

Ten cały Seba to nie wyglądał jak jego syn a raczej brat :D i to starszy

hbk06_qbas

No może nie tak drastycznie,że starszy ale faktycznie pojechali po bandzie bo między Łukaszewiczem a Damięckim jest tylko 12 lat różnicy.....

Ale co tam,że niezbyt dobrze połączyli ojca z synem-ważne,że Damięcki nie wygląda na swoje lata i to jest największy komplement nie tylko dla aktora :)

ocenił(a) serial na 7
Lucy2202

No nie 12, teraz sprawdziłem: Damięcki - 1967; Łukaszewicz - 1981, czyli jednak faktycznie "syn" był młodszy od "ojca" :-) ale serio ów "syn" czasami wyglądał na starszego od swego filmowego rodzica :D
Niemniej jednak masz racje, że Damięcki kompletnie nie wygląda na swoje lata.

użytkownik usunięty
Nephi

ja na samym początku byłem przekonany że ten Sebastian jest jego chłopcem od czarnej roboty,ochroniarzem,takim płatnym zabójcą coś w ten deseń,dopiero chyba Katarzyna powiedziała że to syn męża.

A jak na samym początku Kumiński do Sebastiana zagadał 'a gdzie twój ojciec' a potem pojawił się Molenda to miałam wrażenie,że się przesłyszałam....wydawało mi się niemożliwe,że na serio jest jego ojcem i jeszcze może Cielecka jego matką :D :D

Gdzieś już tu poruszyłam ten wątek ale się powtórzę,że 'trochę' się uspokoiłam,że Cielecka jest jego macochą. Odetchnęłam z ulgą,że nie do końca reżyser obsady stracił poczucie rzeczywistości i aktorki 40 + 'nie wpakował' a tak dorosłego syna...

A swoją drogą nie wiemy na ile lat był Sebastian kreowany w serialu...ja bym postawiła,że jest przed 30-tką.

użytkownik usunięty
Lucy2202

na pewno go odmłodzili w sensie aktor gra młodszego niż ma lat,Pawłowski 9 lat młodszego grał.Generalnie jest jakaś tendencja w firmach i serialach żeby odmładzać aktorów,w drugą stronę rzadko się zdarza.

Postarzanie aktorów zaserwują nam prędzej w 'Twoja twarz brzmi znajomo' na potrzeby programu rozrywkowego niż w filmach.....

ocenił(a) serial na 6
Nephi

A może mówiąc "frajer" miał właśnie na myśli Sebastiana.

użytkownik usunięty
McGyverPL

zwłaszcza po tym jak stłukł na kwaśne jabłko Jaśka chyba bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones