PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 115 983
oceny
7,9 10 1 115983
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Dobrze zapowiadający się polski serial. Nastawiałem się na następnego gniota, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Jest intryga, nawet wciągająca, jest ładna spokojna praca kamery, a bałem się, że wzorem amerykańskich gó.ien jakiś baran będzie kręcił z ręki. No i przede wszystkim jest poprawny dźwięk. Można oglądać film wieczorem i nie trzeba siedzieć z pilotem jak na filmach Smarzowskiego, gdzie dźwiękowcy powinni się zwolnić sami. Duży plus

ocenił(a) serial na 6
erol

pewnie będzie jeden se

erol

dodam ze swietna ale to swietna muzyka w czolowce i napisach koncowych -

erol

Dźwięk jest poprawny. Tylko poprawny. Niektórych kwestii nie słyszę a mam dobry słuch-dla mnie to znak, że jednak coś nie gra. No i ta muzyka.. Nie wiem skąd twórcy wzięli niektóre dźwięki i nie chcę wiedzieć.. Do poprawy!

ocenił(a) serial na 7
SocioPath

jest w miarę ok ale trochę jeszcze brakuje do doskonałości.

ocenił(a) serial na 8
erol

Cieszę się, bo już myślałem, że tylko ja mam problemy z dźwiękiem w polskich filmach :-D

erol

Też ze zdziwieniem słuchałam dialogów, że rozumiem prawie wszystko - to obecnie rzadkość w polskich filmach. Podoba mi się naturalna gra aktorów (wyłączywszy dyrektora szkoły - czy ten facet jest w ogóle aktorem??). W pierwszym odcinku byłam zachwycona dialogami, potem już troszkę mniej. Zobaczymy, co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 7
erol

jeśli chodzi o polskie seriale kryminalne, to wcale nie są one na najniższym poziomie. Na przykład taka Wataha, czy Paradoks albo Komisja morderstw to świetnie zrobione i zagrane seriale

ocenił(a) serial na 7
erol

Nie. Dźwięk nie jest poprawny. Co rusz jakaś kwestia mi umyka. Poprawny dźwięk to jest w "Alternatywach", "Czterech pancernych", "Czterdziestolatku", w "Janosiku"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones