PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 140
ocen
7,9 10 1 116140
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

spała za życia z połową miasta :lol: Kolejna niedoróbka w tym serialu.

Jordan66

z jaką połową miasta? bo chyba mi coś umknęło...
wiemy na 100%, że spała z Grzegorzem Molendą no i pewnie z Maćkiem, swoim chłopakiem, choć nigdzie to nie było powiedziane i trochę mnie dziwi, że chyba Maciek nie pomyślał, że to on był ojcem jej dziecka
2 gości to już połowa miasta?

Marie_

Z połową pokazywanych bohaterów dokładniej.
Bo w zapowiedziach mignął nawet Lesław :lol:

użytkownik usunięty
Marie_

gdyby jeszcze spała właśnie z tym Sebastianem i chociaż jakiś kumplem z klasy,to jeszcze a dwóch to co laska zdradzała chłopaka ze starszym i tyle.połowa bohaterów nie realna,bo chyba musiałaby użależniona od seksu,a już właśnie 4 jest mało realne,bo np z Sebastianem jeśli by nie był gejem,spała bo uznała że wolny syn Molendy to lepsza partia od ojca,bo pewnie kasę ma,może postawi się ojcu,a jakiś kumpel to pewnie sport.

no więc właśnie nie wie skąd wniosek o połowie miasta, skoro akurat z kim sypiała to wiemy :P

użytkownik usunięty
Marie_

dla mnie ona nie jest z tych co sypiają z pół miasta,owszem do takiego określenia nie potrzebowałbym połowy miasta,ale to taka przenośnia,ale przynajmniej 4 facetów,dwóch no cóż,zdradzała swojego chłopaka i miała kochanka,tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones