PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779805}
4,4 13 tys. ocen
4,4 10 1 12575
3,0 2 krytyków
Belle Epoque
powrót do forum serialu Belle Epoque

Fabuła rzeczywiście przewidywalna. Muza skopana. Ale jeśli ktoś ma świra na punkcie secesji (tak jak ja) to będzie lubował się we wnętrzach, zewnętrzach i kostiumach. Myślę, że klimat epoki jest także zachowany. Podoba mi się. I nie ma filmu tego typu dziejącego się w Polsce w czasie zaborów. W dodatku w Krakowie - kolebce Młodej Polski. Myślę, że fabuła tak przewidywalna bo musieli zmieścić się w 44 minutach odcinku. Na serial kryminalny to za mało. Więc skrócili wątek do niezbędnego minimum. Co ten wątek zarżnęło.

ocenił(a) serial na 3
kubiku77

Te 44 czy nawet 42 minuty na odcinek to jest zmora współczesnych seriali. A do tego jeszcze w komercyjnych tv trzeba to ze dwa razy przerwać na 10 minut porcyjką reklam. Nijak to nie pomaga w zbudowaniu klimatu. Nie rozumiem dlaczego żadna tv nie spróbuje wyjść poza schemat i zrobić serial nieporwany reklamami i z odcinkami chociaż około godzinnymi.

ocenił(a) serial na 1
kubiku77

Mam pier**lca na punkcie secesji i zdecydowanie ten serial uważam za szmirę :D Z resztą, poza zdobieniami na szafie w 5tym odcinku i pojedynczymi szyldami tej secesji tam mało ;)