PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782173}
6,1 325
ocen
6,1 10 1 325
Bellevue
powrót do forum serialu Bellevue

Multi kulti, lgb i inne zgodne z nakazem lewackiej unii tematy poubierane w pseudokryminalne ubranka aby zachecic widza. W rzeczwistosci papKa na wzor radzieckich filmow sprzed pol wieku, gdzie celem nadrzednym bylo promowanie zachowan spolecznych w zgodzie z ideologia. Dla mnie jako widza oznacza to brak szacunku gdy pisze sie ze to serial kryminalny a w rzeczwistosci to .... sam nie wiem jak takie gnioty nazwac. .

Serial jest kanadyjski a nie brytyjski. Zgadzam się, że słaby. To nie mój klimat.

użytkownik usunięty
Andromeda_5

Racja. Zmyliły mnie mundury policji. :)

Andromeda_5

Czyli wg Ciebie serial jest słaby, a oprócz tego nie jest w Twoim stylu, czy jest słaby, bo nie jest w Twoim stylu?

Grabol111

Po prostu nie odpowiada mi główna bohaterka. Wolę seriale kryminalne takie jak "Vera"czy"Midsomer".

Andromeda_5

No ale czy to, że wolisz inne seriale musi oznaczać, że ten jest akurat słaby?

Grabol111

A wiesz co to subiektywizm?

Yoshiko_2

Nie wiem. Oświeć mnie.

Grabol111

Każdy ocenia seriale i filmy według własnego gustu. Jeśli Tobie "Bellevue" się podoba to życzę dobrej zabawy, ale ja nie zamierzam oglądać serialu, który mnie nie wciąga.

Andromeda_5

Nikt Tobie nie każe oglądać serialu, który Ciebie nie wciąga. Chciałem jedynie dowiedzieć, się, czy serial, którego nie oglądałem, jest wg Ciebie słaby, bo na tle innych seriali tego typu jest słaby, czy jest słaby, bo nie lubisz takich seriali.

Marnujesz się tutaj, pięknie zacząłeś, a skończ w jakiejś prawicowej gazetce

użytkownik usunięty
wojtek_2011

Dobry Boże, co teraz będzie ?!. :)

ocenił(a) serial na 6

Ale ty masz w głowie narąbane. Tego bełkotu nie da się czytać

O filmie niewiele, a uprzedzeń w trzech zdaniach multum. Nie zazdroszczę ciasnoty...

Zawsze, gdy czytam o ideologii w kontekście odmiennych orientacji seksualnych, ogarnia mnie smutek... W średniowieczu leworęczność też była uważana za znak przymierza z szatanem, podobnie jak rude włosy czy znamiona. Minęło parę stuleci, a ciemnota wciąż ma się dobrze...

Chyba coś ci się pomieszało w tej biednej główce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones